Rüyada Tavuklar Görmek

Rüyada tavuklar görmek terbiye yoksunu bir kadını simgeler. Ayrıca rüya sahibinin hayatının güzel ve mutluluk dolu geçeceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya yanlış davranışlar içinde olan, mantıksız hareket eden, bir yardımcıya delalet eder. Rüyada tavuğun dua ettiğini görmek hastalıkların artmasına, ölümlere şahit olmak, yaşanacak kötü ve olumsuz olaylara, serserilerin başa geçmesine ve durumun her geçen gün daha da kötüye gideceğine işaret eder. Bekar kimseler için rüyada tavuklar görmek nikaha ya da zengin olup, mülk edinmeye delalet eder. Ancak bu rüya genel anlamda hastalığa tabir olunur.

Rüyada Tavuk Pişirmek

Rüyada tavuk pişirmek kişinin yeni bir işe gireceğine ve kendini çabuk gösterip atılım yapacağına, büyük başarılar elde edileceğine, rüya sahibinin çevresinde değer verdiği biri ile girdiği tartışmanın iyi bir şekilde sonuçlanacağına ve kırgınlıkların ortadan kalkacağına, kısa süre içinde hayırlı bir iş olacağına, rüya sahibinin nikah masasına oturacağına ve mutlu bir evliliğinin olacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya güzel bir haber almaya ve bu haber ile bazı işler için adım atamaya, uzun zamandır üzerinde çalışılmak için uğraşılan bu işin üzerindeki her engelin ortadan kalkacağına da tabir olunur.

Rüyada Tavuğun Saldırdığını Görmek

Rüyada tavuk saldırması görmek iş hayatındaki sorunlara işaret eder ve bu günlerde yapılan bir ortaklığın olumsuz bir şekilde sonuçlanacağına, kötü fikirleri olan bir kadına ve bu kadın yüzünden yaşanacak sıkıntıların gün geçtikçe artacağına, bazen de yanlış bir evlilik yaparak mutsuz bir hayat yaşamaya da yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın