Rüyada Tecavüze Uğramak

Rüyada tecavüze uğramak, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve huzursuz bir döneme girdiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin aile hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağına, tartışmaların olacağına kırılacağına ve kalp kıracağına yorumlanır. Rüya sahibinin zor günler yaşayacağına ve zor zamanların da yakında olacağına, sevdiği kişiler ile karşı karşıya geleceği durumlar yaşamak durumunda kalmaya delalet eder.

Rüyada Tecavüzden Kaçtığını Görmek

Rüyada tecavüzden kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin bir anda şansının yaver giderek onu kötü bir durma düşmesine engel olacak durum ya da olay ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin uğursuz olaylar yaşamaktan kurtulacağına, Allah’ın daima onunla olduğuna ve yardımını eksik etmediğine delalet eder.

Rüyada Cinsel Saldırıya Uğradığını Görmek

Rüyada cinsel saldırıya uğradığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı olaylar ile karşılaşacağına bu zor ve kötü durumların onu güçlendireceğine, düşmanlarını göreceğine ve onlar ile mücadele edeceğine delalet edip ilerde mutlu ve huzurlu olacağı zamanlar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Tacize Uğradığını Görmek

Rüyada tacize uğradığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatı önemsemeyen, günü yaşayan ve geleceği için bugünden hiç sıkıntı yapmayan, hiç bir şeyi kendine dert etmeyen bir kişiliğe sahip olduğuna yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyada tacize uğradığını görmek, rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına ya da sürpriz gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Hülya uysal

Başkasının tecavüze uğradığını görmek