Rüyada Tefeci Görmek

Rüyada tefeci görmek, rüyayı gören kişinin bazı olaylar ya da durumlar sonucunda iş hayatında terslikler ve aksilikler ile karşılaşacağına oldukça zor ve sıkıntılı bir dönem yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında iflasa uğradığını kabullenmek yerine daha çok borçlanarak bu borcun sonunda bir süre işlerin düzene girmesi ile sevinip sonrasında daha büyük bir zarara uğrayacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Tefeciden Para Aldığını Görmek

Rüyada tefeciden para aldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatına yorumlanan bu rüya aynı zaman da zor ve sıkıntılı bir iş hayatına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında bir türlü dikiş tutturamayacağına yorumlanıp oldukça sıkıntı çekeceğine, aldığı borç paralar ile günü geçirmeye çalışacağına, sorunlarının bir ikin beş olup onu ve ailesini oldukça sarsan bir dönem gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin en sonunda geçimini sağlayacak kadar bile kazancının olmayacağına delalet eder.

Rüyada Tefeciye Para Verdiğini Görmek

Rüyada tefeciye para verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı ya da yaşayacağı zor dönemden alnın akı ile çıkacağına, aldığı borcu ya da zararlı durumu kara dönüştürmeye başaracağına ve borçlarını bir bir kapatacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alacağına, işini büyüteceğine, arzu ettiği ve hedeflediği yatırımı yapacağına ve sonrasında kazancına kazanç ekleyeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın