Rüyada Tavuk Yakalamak

Rüyada tavuk yakalamak, rüyayı gören kişiyi hiçbir kimsenin ya da hiç bir şeyin onu engelleyemeyeceğine ve her daim kısmetlerinin peşinden gidecek gücü kendinde bulağına delalet eder. Hayallerinin peşinden giden rüya sahibinin kimsenin desteğini almasa bile arzu ettiği hedefe ulaşacağına, kazancını artıracağına, başarılarının keyfini doyasıya yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça büyük bir fırsatı yakalayarak iş kuracağına, kendi işinin patronu olarak emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin aile ve iş hayatında huzurlu ve mutlu olacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Tavuk Yakalayıp Sonrada Kestiğini Görmek

Rüyada tavuk yakalayıp sonrada kestiğini görmek, rüyayı gören kişi bekâr bir kime ise yakın zamanda karşısına kısmetinin çıkacağına kendisinden yaşça oldukça küçük olmasına karşı son derece olgun karakterli bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyada tavuğu yakaladıktan sonra onu kestiğini gören kimse evli ise birden fazla çocuk sahibi olacak şeklinde yorum yapılır. Rüya sahibi eğitim alıyor ise gireceği sınavda başarı elde edeceğine, güzel bir işe gireceğine, işinde kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada Tavuk Yakalamak Sonrada Beslediğini Görmek

Rüyada tavuk yakalamak sonrada beslediğini görmek, rüyayı gören kişinin parasının daima kıymetini bilen biri olduğuna ve kazancını helal yolardan elde ettiğine delalet eder. Kazancının bereketli olduğuna delalet edip aynı zamanda helal rızık ile ailesinin geçimini sağladığına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın