Rüyada Tebessüm Görmek

Rüyada tebessüm görmek; kişinin mutluluk hislerini harekete geçirecek tepkiler göreceğine yorumlanır. Rüyada kimin nasıl tebessüm ettiğine veya gülümsediğine göre yorumlarda nüans farklılıkları olsa da bütünsel anlamda pozitif tanımlamalara isabet eden bir rüya temasıdır. Rüyanın doğru yorumu ayrıntılarda gizlenmiş olabilir.
Rüyada tebessüm görmek; memnuniyet duyulacak hallere, neşe ve keyfe tabir edilir. Bazı İslami kaynaklı rüya tabirlerine göre rüya hafifçe gülümsemek veya rüyada tebessüm görmek; bir erkek çocuğa sahip olmaya, bekâr kişiler içinde hoş ve nezih bir evlilik yapılacağına yorulur.

Rüyada Bebeğin Tebessüm Ettiğini Görmek

Rüyada minik bir bebeğin neredeyse ilk tebessümünü görmek; iyilik, şans, saflık ve temizlik olarak nitelendirilir. Rüyada bir bebeğin tebessümle size baktığını görmeniz; bekâr iseniz tez vakitte evlenip mutlu ailenizde kucağınıza bebeğinizi alacağınıza veya yeni bir mülk elde edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Ölü Birinin Tebessüm Ettiğini Görmek

Kişinin ölmüş birinin tebessüm ettiğini görmesi; olağanüstü güzel gelişmelere, beklenmedik bir müjde almaya işaret eder. Hayatınızda düşündüğünüz, gerçekleşmesi çok zor bir işte çok büyük destek bularak aşama kaydedeceğinize, önemli başarıların altına imzanızı atacağınıza tabir edilir.

Rüyada Korkunç Tebessüm Görmek

Rüyada korkunç çirkin yüzlü birinin, bir varlığın tebessüm ettiğini görmeniz; korktuğunuzdan emin olmaya, inançlarınızın sağlamlığına, Allah’a yakınlığınıza yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre vesveselerden kaynaklanan bir rüya olmak ile birlikte iç güzelliğini fark edemediğiniz kişi hakkında fazla önyargılı davranıldığına dikkat çeken rüyalardır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Seher

Rüyamda ölmüş bir arkadaşımın gülümseyerek sevgiyle bana geldiğini gördüm ve iki kez sarıldım öptüm. Nasıl olduğunu sordum. Yine gülümseyerek iyi olduğunu söyledi ve kaldırıma oturduk. Arkamızda yemyeşil ağaçlar vardı. Bir anda onu hıçkırık tuttu. Kafamı çevirdiğimde ağzına kadar dolu bir bardak su gördüm ve bir şişe su vardı. Sanırım şişeden içti suyu tam hatırlamıyorum ama su tertemizdi. Onu çok özlediğimi söyledim ve tekrar öptüm. Bu rüyamın anlamı nedir?