Rüyada Taziyeye Gitmek

Rüyada taziyeye gitmek; insani ilişkiler ile açıklanır, menfaat göreceğinize, güvende olduğunuza işaret eder. Kişinin ruh hali ile değerlendirildiğinde sağduyulu, iyi niyetli, yakınlarına ve çevresine karşı vefalı, iyiliksever, erdemli karakterini gösterir. Rüyada birilerini teselli etmeye gitmek de hayır işlerinde bulunmaya, sosyal açıdan iyi ilişkiler kurup sevilip saygı duyulacağına yorumlanır.
Rüyada taziyeye gitmek; müjdeli haberler, iyi dilekler ile açıklanır. Bir kişinin ve ailesini ilgilendiren üzüntüsünün paylaşılması, iyi olmasını istemek ve kişiyi teselli etmek gibi olumlu amaçlar içinde bulunmaya dolayısı ile de rüya gören kişinin bir ayna misali bu ferahlıktan nasibini almasına rivayet edilir.

Rüyada Taziyeleri Kabul Etmek

Rüyada taziyeleri kabul etmek; iyi bir niyet ile bir işe başlamaya, beşeri ilişkilerin artacağına yorumlanır. Rüya sahibinin kendisini teselli etmek üzere gelen kişiler destek, dostluk, bağlılık ve sevinç terimleri ile karşılık bulur.

Rüyada Taziyede Bulunmak

Kişinin bir yakınına, tanıdığına taziyede bulunması; hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kimsenin dünyevi tasalarından arınacağı ve gönlüne yer eden kırgınlıkları unutup huzur içerisinde yaşayacağı, manevi değerlerin önemini anlayıp daha paylaşımcı olacağına işaret eder.

Rüyada Başsağlığına Gitmek

Rüyada bir aileye, kişiye baş sağlığına gitmek; her şeyden önce acıların paylaşılıp üzüntülerin hafifleyeceği insana işaret eder. İyi başlangıçlara, ortak düşüncede insanların bir araya gelip yeni sorumluluklar almasına, bilgide aydınlanmaya rivayet eder. Huzurunu ve ümidini yitirmemek için kişi her zaman daima güvenli adımlar atarak yaşam mücadelesine devam edecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın