Rüyada Tanıdık Görmek

Rüyada tanıdık görmek; o kişiden kalbe giden her çeşitli yararlı bilgi ve hidayet nuru almaya işaret eder. Rüya sahibinin ümit ederek beklediği bir şeyi elde etmeye, kendisine tanıdığı biri tarafından bahşedilecek iyiliğe yorumlanır.
Rüyada tanıdık görmek; iyi muhabbetler içerisinde olunan biri ise sevinçli haberler işitmeye, husumeti olan biri ise tartışmalar, çekişmeler yaşanacağına da tabir edilir. Kişinin durumu ve rüyada görülen eylemlerin şekli bu noktada önem arz eder. Bütünsel bir yorum elde edebilmek için rüyanın detay anlamlarına da bakılmalıdır.

Rüyada Tanınmayan Birini Görmek

Rüyada yabancı, daha önce hiç görülmeyen birini görmek; o kişiye bir iyilikte bulunuyor ve ilgi gösteriyor ise rüya görenin kendisi olarak yorumlanır. Rüyada tanınmayan birinin yaptıkları; rüya görenin kendi nefsi ve kendi şahsı ile yaptığı işlere tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Birini Görmek

Rüyada tanıdık bir insanı görmek; bulunduğu konumu, şekli, hareketleri ile gerçek yaşamda da ayni olarak değerlendirilir. Yüksek statü sahibi olmuş veya kötü şekilde sıkıntıda olan ya da bir belanın, musibetin o kimseye geldiğini görmek; rüyada görüldüğü şekilde tanıdık olan insana hayır ya da şerrin geleceğine yorumlanır.

Rüyada Tanıdıkları Görmek

Rüyada iki tanıdığı bir arada görmek; güvende olmaya, kuvvete, korkudan emin olmaya, rüyada üç tanıdık kişiyi bir arada görmek; fitnelik ve arabozuculuğa dikkat edilmesi gereğine, birden çok tanıdık görmek bir hayır işine veya düğüne derneğe işaret sayılır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Yunus emre bozdogan

Ruyamda kulagim cinladi sesim cikmiyordu konusamiyordum.bir kisi duzelir dedi kim oldugunu hatirlamiyorum kulagim cinladi duzeldigimi hissediyordum

isimsiz

Bugün bi Rüya gördüm bi arkadaşımın katil olduğunu söylüyordu Gerçi pek sevmem o şahısı kısaca tam arkadaşım değil herneyse Onu gördüğümde görmezden gelmeye çalıştım açık bir alanda bi adamdan yardım dileniyor Onun ona bu olaydan (cinayetten) kurtarması için yalvarıyordu …

Kahraman

Ben 21 yaşında arkadaşlarım ile beraber kaldığım evde üniversite okuyorum. Ben evden bir işim için çıktım ve eve döndüğümde benim tanıdığım bütün insanlar oradaydı. Ben kendi akrabalarımdan biri ile konuşuyordum.

Umut Karagülmez

Benim küs olduğum bir kız var. Konuşmuyoruz, dargınız. Rüyamda sınıfta kız yanıma geliyor. Bana bakıyor ve elimi okşuyor. Ben elimi çekince de somurtarak git diyor. Rüyamı yorumlar mısınız?