Rüyada Tedavi Görmek

Rüyada tedavi görmek; herhangi bir hastalığı olmayan kişi için bazen gerçek hayatta olduğu üzere fiziksel rahatsızlıklara isabet edeceği gibi kişinin manevi anlamda duygusal çöküş yaşadığına da göstergedir. Rüyada tedavi olduğunu gören kişilerin genellikle hastalık konusunda vesveseli yapıda veya duygusal dünyasında sıkıntılar yaşayan kişiler olduğuna kanaat getirilir.
Rüyada tedavi görmek; hastalığa, kişinin kendisini hasta yatağında görmesi o yıl içinde rüya gören kişinin bedenen gayet sağlıklı olacağına ancak inanç zafiyeti geçireceğine, dini vecibelerini yerine getirmekte ihmalkâr davranacağına tabir edilir. Rüyada hasta olup tedavi edildiğini görmek bazı tabirlere göre ayrılık olarak yorumlanır. Bu ayrılık kısa süreli bir seyahat veya tamamen bu dünyadan göçmek şeklinde de olabilir, rüyadaki detaylar değerlendirme de belirleyici rol oynar.

Rüyada Evde Tedavi Görmek

Rüyada hasta olduğunun görülmesi olumsuz bir durumu gösterir. Gerçekte hasta bir insanın rüyasında evde tedavi olup iyileştiğini, ayağa kalktığını görmesi; o kişinin ayni şekilde iyileşeceğine ancak kişinin gördüğü rüyada sağlığına kavuştuğunu görüp aniden evinin kapısından dışarı çıkması öleceğine tabir edilir. Rüyada evde tedavi edildiğini fakat hastalığının geçmek bilmediğini görmek; hayra dâhil değildir, ahrette hesap vereceği çok günahı olduğuna yorulur.

Rüyada Hastanede Tedavi Görmek

İşin ehli kişilerin bulunduğu güven ortamına işaret eden rüya kişinin sağlık sorunları olduğuna ancak çok kısa süre içerisinde bu sorunların giderileceğine işaret eder. Hastalık durumu dışındaki işler için de olumlu manada ilerleme olarak kaydedilen rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın