Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek iki farklı biçimde yorumlanan rüyadır. Bir rivayete göre son derece olumlu anlamlar içerir iken, bir diğer rivayete göre çok da olumlu olmayan bir anlamı vardır. Olumlu olan anlamından başlamak gerekirse, rüyada tavuk kısmet ve mal anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin eline kolay yoldan bir mal ve/veya para geçer. Hatta hiç ummadığı yerden büyük bir mirasa bile konabilir. Bunun yanında yine olumlu anlamı olarak duygusal işaretleri de olan bir rüya olarak yorumlanır ve kişinin evleneceğine, hayatının aşkı ile karşılaşacağına, kendisini mutlu edecek güzel, olgun bir eş ile izdivaç yapıp, ölene kadar mutlu yaşayacağına işaret eder. Olumsuz olarak tabir edilen rivayetlerde ise kişinin bir sıkıntı yaşayacağına ama sonunda bu sıkıntıyı bir biçimiyle aşacağına ve karşısına bu süreçte merhametsiz bir insan çıkacağına işaret eder.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek dişil bir anlam ifade eder. İyi huylu, dürüst, namuslu bir kadına veya kadın hizmetçiye delalet eder.

Rüyada Tavuk Yemeği Yaptığını Görmek

Kişi eğer rüyada tavuk yemeği yaptığını görür ise bu son derece hayırlı ve olumlu bir anlam içerir. Bu rüyayı gören kişinin kısmeti son derece boldur. Bunun yanında hayırlı bir kısmet elde eder. Eğer duygusal anlamda yaşamında biri yok ise tam istediği gibi bir kişi karşısına çıkar ve son derece mutlu, huzurlu bir yola çıkar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın