Rüyada Tavuk Kesmek

Rüyada tavuk kesmek iki farklı biçimde yorumlanan rüyadır. Bir rivayete göre son derece olumlu anlamlar içerir iken, bir diğer rivayete göre çok da olumlu olmayan bir anlamı vardır. Olumlu olan anlamından başlamak gerekirse, rüyada tavuk kısmet ve mal anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin eline kolay yoldan bir mal ve/veya para geçer. Hatta hiç ummadığı yerden büyük bir mirasa bile konabilir. Bunun yanında yine olumlu anlamı olarak duygusal işaretleri de olan bir rüya olarak yorumlanır ve kişinin evleneceğine, hayatının aşkı ile karşılaşacağına, kendisini mutlu edecek güzel, olgun bir eş ile izdivaç yapıp, ölene kadar mutlu yaşayacağına işaret eder. Olumsuz olarak tabir edilen rivayetlerde ise kişinin bir sıkıntı yaşayacağına ama sonunda bu sıkıntıyı bir biçimiyle aşacağına ve karşısına bu süreçte merhametsiz bir insan çıkacağına işaret eder.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek dişil bir anlam ifade eder. İyi huylu, dürüst, namuslu bir kadına veya kadın hizmetçiye delalet eder.

Rüyada Tavuk Yemeği Yaptığını Görmek

Kişi eğer rüyada tavuk yemeği yaptığını görür ise bu son derece hayırlı ve olumlu bir anlam içerir. Bu rüyayı gören kişinin kısmeti son derece boldur. Bunun yanında hayırlı bir kısmet elde eder. Eğer duygusal anlamda yaşamında biri yok ise tam istediği gibi bir kişi karşısına çıkar ve son derece mutlu, huzurlu bir yola çıkar.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Mustafa

Rüyamda küçük bir gölde balık yakalıyorum. Çokça balık var ve hemen sonra gölün üstü yan yatmış balıklarla dolmuş. Su görünmüyor balıktan dolayı ve oltayı tekrar atıyorum. Olta balıklardan suya düşmüyor ve balık yerine kahverengi bir tavuk takılıyor oltaya. Hemen çekiyorum oltayı ve tavuğu alıp götürüp kesiyoruz. Bol kan akıyor ve tüylerini yolup derisini yüzüyorum. Yorumlar mısınız?

Soydanur

Rüyamda tavuklari kovaliyorum ardından tavuklar bana doğru koşuyor bende korkudan tavirlardan birinin ayağını ki diyorum yorumlar mısınız?