Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek hayra yorumlanmaz ve olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır. Tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi kişinin gerçek yaşamında canını sıkacak, ona üzüntü verecek bazı sorunlar yaşayacağına, yolunda giden işlerinin sekteye uğrayacağına, çok sevdiği birinden ayrılık gibi onu duygusal anlamda yaralayacak bazı durumlar yaşayacağına işaret eden bir rüyadır.Kişi yaşayacağı bu olumsuz durumlar sonucunda bunalım, depresyon gibi sorunlar yaşar.

Rüyada Sevgiliden Ayrılıp Ağlamak

Kişi eğer rüyada sevgilisinden ayrıldığını ve buna çok üzülüp ağladığını görür ise bunun anlamı şudur: Öncelikle bu rüyanın iki anlamı vardır ve kimi rüya yorumcularına göre rüyada ağlamak gerçek yaşamda tersine yorumlanarak güleceğine yorumlanır ve sevinçli bir haber alacağı biçimde ifade edilir. Bir diğer rivayete göre ise sevgiliden ayrılıp, ağlamak, kişinin saygın bir birey olmadığına, çevresinde itibar görmediğine, bir takım yalan ve entrikalar ile çevresinde insanları kandıracağına, ama kişi gerçekten sevdiğinden ayrı ise sevdiğinden sevindirici bir haber alacağına ama hareketlerine dikkat etmez ise ayrılık haberi alacağına işaret eder.

Rüyada Evden Ayrıldığını Görmek

Eğer kişi rüyada evden ayrıldığını görür ise kişinin evinden ayrılıp, uzak diyarlara gideceğine, duygusal anlamda ciddi boşluklar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin üzüntü dolu günler geçireceğine işaret eden bir rüyadır. En temelinde hayra yorumlanmayan olumsuz anlamlar içeren bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören evli bir kadın ise eşi ile bazı sıkıntılar yaşar.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

sema

Ben rüyamda sevgilimden ayrıldığımı ve sevgilimin arkadaşımla çıktığını gördüm ne anlama geliyor bu

Melisa

Ben rüyamda bu son bir haftadır sürekli sevgilimle ayrıldığımızı görüyorum ama hergün buna benzer rüyalar görmek ne anlama geliyor?

Asya

Ben rüyamda bu son bir haftadır sürekli sevgilimle ayrıldığımızı görüyorum. Her gün buna benzer rüyalar görmek ne anlama geliyor?