Rüyada Sarsılmak

Rüyada sarsılmak hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi en temelde zor ve sıkıntılı günler geçirir. Üzüntü ve mutsuzluk dolu bir süreçten geçer. Birçok şey onun keyfini kaçırır. Bazı üzüntü veren haberler ve olaylar yaşar. Bunun yanında sevdiği kişi ile de bazı sorunlar yaşaması olasıdır ve istemeden de olsa içinde bulunduğu bazı durumlardan dolayı neşesi kaçar, iş yerinde tatsızlıklar baş gösterir. Sonuç olarak her şekilde zarar eder ve çok mutsuz olur.

Rüyada Deprem İle Sarsılmak

Rüyada deprem ile sarsılmak hiç istenmeyen bir durumdur zira bu rüyayı gören kişinin nasıl deprem olduğunda taşlar yerinden oynuyorsa, hayatında ciddi sarsıntılar olur, itibarını kaybeder, kimi yanlış adımlar atması sonucunda istemediği durumlar ile karşı karşıya kalır. Yine bu rüyayı gören kişi tekin olmayan yollara girer, yanlış kişiler ile arkadaşlık eder, hayatına bir biçimde zarar verir, İslam’da günah olan şeyleri yapar. Hileye, hurdaya bulaşır.

Rüyada Evin Sarsılmasını Görmek

Rüyada evin sarsılmasını görmek, gerçek yaşamda olduğu gibi yorumlanabilecek olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi aile içinde bir takım sıkıntı ve sorunlar yaşar, buna bağlı olarak da huzuru kaçar, maddi sıkıntıları artar.

Rüyada Yer Sarsılması

Rüyada birden bire yerin sarsılması hayra yorumlanmaz. Bu rüyayı gören kişinin yaşamında bir anda sağlık sorunları zuhur eder, işleri ters gitmeye başlar, aksilikler gelip, kendisini bulmaya başlar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın