Rüyada Tutuklandığını Görmek

Rüyada tutuklandığını görmek bir tür uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Kişinin atacağı adımlara dikkat etmesi gerektiği biçiminde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin gerek iş yaşamında gerek aile yaşamında karşılaşacağı sorunlara karşı mantığını yitirmemesi gerektiğini, duygularını öne çıkarmaması gerektiğine, atacağı adımlara son derece özen göstermesi gerektiğine, ama eğer bu şekilde davranmaz ise ciddi zararlar yaşamasının kaçınılmaz olacağına işaret eden bir rüya olarak rüyayı gören kişi için aslında oldukça önem taşıyan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi günlük yaşamında da dikkatli adımlar atmalıdır.

Rüyada Tutuklandığını Duymak

Kişi eğer rüyasında kendisinin tutuklandığını duyar ise bunun anlamı tam olarak şudur. Bu kişinin gerçek yaşamında da bir takım sıkıntılar vardır ve çeşitli aksilikler peşindedir lakin bu rüyayı görmesi ile beraber, kendisine sorun yaratacak daha başka durumlar ile de karşılaşabilir, bu yüzden bu rüyayı gören kişinin son derece dikkatli ve düşünerek adım atması asıl olandır. Eğer bunu yapabilir ve sakinliğini, istikrarını korur ise işler yoluna girerek, düzelir.

Rüyada Tutuklanmak

Eğer kişi rüyasında tutuklanırsa bu son derece dikkatli adım atması gerektiğine dair bir uyarı biçimindedir. Bu kişinin etrafında tüm sırlarını bilen bir kişi vardır ama bu kişi onun iyiliğini isteyen bir kişi değildir o yüzden de bu kişiye karşı rüyayı gören kişinin daha dikkatli ve daha kapalı olması gerekir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Halime ataman

Rüyamda polis tarafından kelepçe takılıp götürüldüğü mu gördüm anlamı nedir

Aynur

Anaokulunda stajerle konusuyoduk o sirada icerde veli varmis farketmedim stajere cevap olarak oha serefsiz dedim. O sirada stajerin onunde velinin cocugu varmis veli kufuru cocuguna soyledigimi sandi gidip mudurle konustu aramis polisede sikayette bulunmus mudur beni aradi nasil boyle bisey yaparsin 2 ceza puanin gitti diye kizdi bana sonra polisler geldi tutukladi beni hemen serbest biraktilar bu suctan dolayi aksam gazetelere cikacagm soylendi. Ben cok sinirlendim sucum olmadigi halde gazeteye cikmaktan ve o sirada kadinin beni sikayet edip tutuklattigi arkadasinin kanunsuz islerle ilgilendigini ogrendim polisi arayip veliyi sikayet edecegim ve kanunsuz islerle ugrasanin neler yaptigini anlatacagim sirada uyandim

Mehmet Gündoğdu

Rüyamda etli ekmek yaptığım için tutuklanıyorum. Beni salıyorlar. Tekrar tutuklayıp buzlu yoldan önce geniş ve yüksek yerden geçerken, amcamın kızına sesleniyorum. Sonra dar buzlu merdivenlerden inerken uyandım. Yanımda biri daha vardı ama kimdi hatırlamıyorum.

Süleyman

Rüyada notumu düşürdüğü için öğretmenimle tartıştım. Sonra oradan ayrıldım ve beni polislere şikayet ettiğini öğrendim. Polisler beni tutuklamadı.

Songül

Rüyamda dini nikahlı olduğum eşimin, resmi nikahlı olan karısının tutuklanıp götürüldüğünü gördüm. Kızı da bu durum karşısında şaşırıp bakakalıyordu. Bu rüya ne anlama gelir?