Rüyada Tutuklandığını Görmek

Rüyada tutuklandığını görmek bir tür uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Kişinin atacağı adımlara dikkat etmesi gerektiği biçiminde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin gerek iş yaşamında gerek aile yaşamında karşılaşacağı sorunlara karşı mantığını yitirmemesi gerektiğini, duygularını öne çıkarmaması gerektiğine, atacağı adımlara son derece özen göstermesi gerektiğine, ama eğer bu şekilde davranmaz ise ciddi zararlar yaşamasının kaçınılmaz olacağına işaret eden bir rüya olarak rüyayı gören kişi için aslında oldukça önem taşıyan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi günlük yaşamında da dikkatli adımlar atmalıdır.

Rüyada Tutuklandığını Duymak

Kişi eğer rüyasında kendisinin tutuklandığını duyar ise bunun anlamı tam olarak şudur. Bu kişinin gerçek yaşamında da bir takım sıkıntılar vardır ve çeşitli aksilikler peşindedir lakin bu rüyayı görmesi ile beraber, kendisine sorun yaratacak daha başka durumlar ile de karşılaşabilir, bu yüzden bu rüyayı gören kişinin son derece dikkatli ve düşünerek adım atması asıl olandır. Eğer bunu yapabilir ve sakinliğini, istikrarını korur ise işler yoluna girerek, düzelir.

Rüyada Tutuklanmak

Eğer kişi rüyasında tutuklanırsa bu son derece dikkatli adım atması gerektiğine dair bir uyarı biçimindedir. Bu kişinin etrafında tüm sırlarını bilen bir kişi vardır ama bu kişi onun iyiliğini isteyen bir kişi değildir o yüzden de bu kişiye karşı rüyayı gören kişinin daha dikkatli ve daha kapalı olması gerekir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın