Rüyada Tavşan Yakalamak

Aydınlık bir rüyada tavşan yakalamak kişinin hayatını baştan aşağı yenileyecek güzel imkanların kapılarının açıldığını tabir eder. Rüya sahibinin bu dönemde hayırlı olan tüm isteklerinin gerçekleşeceği tabir edilir.

Rüyada Tavşan Görmek

Mübarek bir rüyadır ve kişinin hem yakın ilişkilerinde hem de çalışma hayatında karanlık zamanların geride kaldığının habercisidir. Rüya sahibinin hayırlı bir izdivaç gerçekleştirebileceğine de yorulan bu rüyada tavşanın koştuğunu görmek, rüya sahibinin bir sır saklamak zorunda olacağına işaret kabul edilir.

Rüyada Tavşan Kovalamak

Rüya sahibinin zamanında dikkatsizliği yüzünden yararlanamadığı bir fırsatın tekrar peşinden koştuğuna işaret eder. Ancak giden şansın tekrar yakalanamayacağından ötürü, rüya sahibinin boş yere uğraşlar içinde olduğu rivayet edilir.

Rüyada Balık Tutmak

Hayra yorulan rüyada balık tutmak kişinin hayatının neredeyse tüm alanlarında daha güzel bir sürece gireceği ve şifaya, huzura kavuşacağı tabir edilir.

Rüyada Balık Yakalamak

Çalışma ortamında ve hanede yaşanan tatsız olayların zamanla çözüme kavuşarak sonlanmasına yardımcı olacak güzel bir gelişmeyi müjdeler. Maddi anlamda daha iyi bir hale gelmeye ve ayrıca kısmetin açılacağına delalettir.

Rüyada Tavuk Yakalamak

Hırsı ile rüya sahibinin hayatında hedeflediği her dileği tek başına gerçekleştirebilecek güce sahip olduğunu alamet eden güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin maddi anlamda kendini geliştirerek mülk sahibi olabileceği ve aynı zamanda daha iyi bir ortamda çalışma fırsatı yakalayabileceği tabir edilir.

Rüyada Kuş Yakalamak

Talihli bir dönemin müjdeleyicisidir. Rüya sahibinin hayatında hem maddi anlamda hem de manevi anlamda kısmetli bir dönem geçireceği rivayet edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!