Skip to Content

Rüyada Zengin Olduğunu Görmek

Gerçek hayatında zengin olmayan biri için rüyada zengin olduğunu görmek maddi anlamda hayatın dönüm noktasında olduğuna işaret eder. Rüyanın görüldüğü dönemde kişinin daha dikkatli olması gerektiği ve akli adımlar atıldığı takdirde parasal hedeflere ulaşılacağı rivayet edilir. Bunun dışında aydınlık bir rüyada, hane hayatının huzuruna ve keyfine de yorulur.

Rüyada Zengin İnsan Görmek

Rüya sahibinin bu dönemde, psikolojik olarak sağlıklı olmayan ve kötücül fikirlere sahip olabilecek birileri ile iletişimde olabileceğine işaret edilir. Bu kişilerin kıskançlık, yalan, fesatlık gibi dini açıdan da hoş kabul edilmeyen duygulara kapılarak çevrelerine zarar verebilecekleri vurgulanır.

Rüyada Zengin Görmek

Aydınlık bir rüyada zengin birini görmek rüya sahibinin hayatının birçok alanında daha hayırlı ve daha güzel konumlara geleceği tabir edilir. Huzursuz ve sıkıntılı günlerin durulacağına işarettir. Karanlık bir rüyada ise parasal anlamda kemer sıkılması gereken günlerin habercisidir.

Rüyada Ünlü Olmak

Gerçek anlamına yakın bir şekilde tabir edilen rüyada ünlü olmak kişinin hayatındaki hedeflediği ve çabaladığı işlerde verimli ve tatmin edici sonuçlar alacağına delalettir. Hane ve/veya iş hayatında birkaç ufak yardımla amaçların gerçekleştirileceği müjdelenir.

Rüyada Fakir Olduğunu Görmek

Kasvetli bir rüyada normal maddi durumundan daha düşük bir seviyede olduğunu görmek rüya sahibinin meslek hayatında yaşayacağı talihsizliklerden ötürü zorlu bir sürece gireceğine işaret eder. Kişinin bu durum yüzünden canının sıkılacağı tabir edilir.

Raşit Mert

Wednesday 15th of January 2020

Rüyamın başında saçma bir yarışmanın içindeydim. Kazananın maddi ödüller alacağı fakat ne olduğunu bilmiyordum. Başkalarıyla fiziğe dayalı anlamlandıramadaığım bu yarışmayı kazandım ve kendimi memleketimdeki evimin bahçesinde buldum. Ödül olarak 2 telefon bir sürü bilgisayar ve yaklaşık 15 tane büyükbaş hayvanın benim olduğunu öğrendim hepsini önümde buldum. Hayvanlar çok agresifti ve ilgilenmeye çalıştım fakat kontrolden çıkma noktasına geldiler. O sırada yakın akrabalarım da yanımdaydı ve kesip dağıtmaya karar verdim. Sonra kendimi savaş alanı gibi bir yerde buldum. İçlerinden biri 'bu işi sen başlattın' diyerek bana saldırdı. Adamı ekarte ettim ve suratını ayağımla ezdim fakat öldürmedim. Adamı bir arabaya bindirip gönderdim ve uyandım.

seda atak

Saturday 11th of November 2017

Rüyamda bir elimde 3 veya 4 balık var büyük birelinde tabakta çiğ kıyma var kıyma nın yarısı yere düştü balıklardan birisini aşağıya indirdim geri kalanı buzluğa koydum