Rüyada Tahta Masa Görmek

Ferah bir rüyada tahta masa görmek rüya sahibinin dini açıdan hayırlı bir insan olduğuna yorulur. Yetişkinler tarafından görülmesi rüyanın, aile fertleriyle toplanılarak önemli bir konunun konuşulacağı şeklinde yorumlanmasına sebep olurken gençler için yardım alınacak güvenli bir kişinin temsili kabul edilir. Genel olarak hak yolunda kalmaya delalettir.

Rüyada Tahta Masa Satın Almak

Dini anlamda hayırlı kabul edilen rüyada tahta masa satın almak kişinin hayatında haramdan uzak durmaya çalıştığına işaret kabul edilir. Hanesindeki iyi iletişimin, maddi anlamda yaşanacak gelişimin işaretçisi olduğu tabir edilir.

Rüyada Tahta Masada Yemek Yemek

Maddi anlamda rüya sahibinin alın teri ile kazanacağı güzel paralara delalet eder. Hak yolunda yaşayarak hayırlı insanlardan olunacağını müjdeler. Hane içerisinde güzel ve huzurlu zamanlar yaşanacağına alamettir.

Rüyada Masa Görmek

Çalışma hayatına yorulur ve rüya sahibinin bu alanda özverili olduğu ve çalışmayı sevmesinden ötürü kariyer sahibi olmayı arzuladığı tabir edilir. Aile hayatında ise rüya sahibinin yemekli bir masa görmesi maddi refaha, tam tersi boş bir masa görmek olası bir maddi sıkıntıya delalettir.

Rüyada Masa Taşımak

Yeniliğe ihtiyaç duyulduğuna işaret eder. Çalışma ortamını ya da haneyi değiştirme isteğine yorulur.

Rüyada Tahta Merdiven Görmek

Rüyasında tahta merdiven gören kimsenin hayatında büyük sorunlara yol açabilecek bir zaman diliminde olduğu tabir edilir. Alınacak kararlarda iki kere düşünülmesi gerektiği vurgulanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın