Rüyada Tavla Görmek

Rüyaların yorumu tek bir figürle sınırlandırıldığında tam olarak yapılamaz. Bu nedenle bir rüyayı yorumlarken rüyada yaşanan olaylara bütünsel bir yaklaşımda bulunulması gerekir. Rüyada tavla görmek genel olarak rüya sahibinin nefsine hakim olarak kötü olaylardan uzak duracağına işaret eder. Kişi, haram paraya el sürmeyen, ahlak dışı olayların içerisinde bulunmaktan kaçınan bir kimsedir. Bu özelliği sayesinde hem iş hem de sosyal hayatında herkes tarafından çok sevilir. Bazı alimlere göre ise tavla sembolü, kişinin iş hayatında beklediğinden hızlı bir şekilde yükseleceğinin, bu sayede yüksek kazançlar elde ederek maddi durumunu iyileştireceğinin habercisidir. 

Rüyada Tavla Zarı Görmek

 • Rüyasında tavla zarı gören kişi için bu rüya, şans ve uğurun işaretçisidir. Rüya sahibinin özel hayatında sevdiği bir kimse varsa, bu kişi onun için hayırlı bir kısmettir. Kişi onunla dünya evine girecek ve huzurlu bir hayat sürecektir.
 • Kimi alimlere göre bu rüya, kişinin aile bireyleri ile arasının düzeleceğine, eski güzel günlerinin geri geleceğine alamet eder. 

Rüyada Tavla Pulu Görmek

 • Rüyasında tavla pulu gören kişi ticaret hayatında yükselecektir. Kişi işlerini en kısa zamanda büyütecek ve yüksek karlar elde edecektir. Bu dönemde ortaklaşa işler gerçekleşebilir. Tanıdığı ve sevdiği bir kişi rüya sahibine ortak olmak isteyebilir. Bu noktada kişinin güveneceği insanları iyi seçmesi gerekir.
 • Kimi alimlere göre bu sembol, yurt dışına çıkmak isteyip henüz çıkamayan kişinin yurt dışı bağlantılı bir işe gireceği ve bu sayede yabancı ülkelerde yaşayacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada Tavlada Yenilmek

 • Rüyasında tavlada yenildiğini gören kişi için bu rüya, uğursuzluk anlamındadır. Bu dönem kişi için hem iş hayatındaki hem de aile ve sosyal hayatındaki olumsuzluklara delalet eder. İş hayatında birtakım başarısızlıklar göstererek bir alt pozisyona düşecek olan kişi, bu olaya sinirlenip aile bireylerini üzecektir. Bunun sonucunda ise anlaşmazlıklar baş gösterecektir. Kişinin soğukkanlılığını koruyarak mantıklı bir şekilde hareket etmesi, bu dönemden rahat bir şekilde sıyrılmasını sağlayacaktır. 

Rüyada Düşeş Atmak

 • Rüyasında düşeş attığını gören kişinin şansı yaver gidecek demektir. Kişi eğitim ya da iş hayatında büyük başarılara imza atacaktır.
 • Kimi rüya alimlerine göre bu sembol, kişinin hayırlı, ahlaklı ve namuslu bir kimse ile evleneceğinin habercisidir. Rüya sahibinin aile hayatında da çok hayırlı bir evlat olduğuna işaret eder. 

Rüyada Yerde Zar Bulmak

 • Rüyada yerde zar bulmak, kişinin kendi iş yerini açacağının işareti olarak kabul edilir. Bu olayla birlikte kişinin hayatı değişecek ve maddi açıdan rahat günler söz konusu olacaktır.
 • Kimi alimler bu rüyayı, borçları olan rüya sahibinin borçlarını ödeyeceği şeklinde yorumlamaktadırlar. Kişi erkekse, kaybettiği gücünü ve kuvvetini yeniden toplayacaktır. 

Rüyada Tavla Oynamak

 • Rüyada tavla oynamak iki farklı şekilde yorumlanır. Yorumlardan ilkinde kişi, tavla oynayıp yenilmiş ise şanssız bir döneme girecektir. Birtakım olaylardan kaynaklanan üzüntüler, huzursuz günler yaşanacaktır.
 • Rüya sahibi tavlada yenmiş ise bu durumda rüyası, hayatındaki olayların daha iyiye gideceğinin işaretçisidir. Kişinin hem aile hem de özel yaşamında yüzü gülecek ve problemleri çözülecektir. 

Rüyada Ölmüş Biriyle Tavla Oynamak

 • Rüyasında ölmüş birisiyle tavla oynadığını gören kişi sakin bir hayatı arzuluyor demektir. Rüya sahibi geçmişine çok bağlı bir kimsedir. Bu nedenle bir türlü geçmişindeki olaylardan kopamaz. Sakin bir hayat istemekte fakat henüz bunu gerçekleştirememektedir. Rüya sahibi bu dönemde bir an önce kafasını toparlamalı, geçmişi ile arasındaki bağları koparmalı ve önüne bakarak yoluna devam etmelidir. 

Rüyada Tavla Satın Almak

 • Rüyasında tavla satın aldığını gören kişi hayatının kontrolünü ele alacaktır. Bunca zamandır kişiyi çevresindeki bireyler yönlendiriyor olabilir. Kişi bundan son derece rahatsızlık duymakta fakat bu rahatsızlığını dile getirememektedir. Bu dönemlerde kişinin başına gelecek bir olay, kişiyi derinden sarsacak ve kontrolü ele almasını sağlayacaktır. Bu durumun ardından kişi, çevresindekilerle anlaşmazlıklar yaşayabilir. Bu gibi durumlarda sakin kalmalı ve ani çıkışlardan kaçınmalıdır. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın