Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada görülen figürler bir bütün halinde yorumlandığında anlam kazanmaktadır. Rüya yorumu yapılırken sembollerin ne ifade ettiği iyice irdelenmelidir. Rüyada pantolon görmek, toplumsal saygınlığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi, iş ve sosyal hayatındaki hareketleri ile herkesin çok sevdiği ve saygı duyduğu bir kimsedir. Bu rüyanın neticesinde kişinin iş hayatındaki başarıları artacaktır. Kimi alimlere göre bu rüya, rüya sahibi ile duygusal olarak yakınlaşacak bir kişinin varlığına delalet eder. Bu dönemlerde rüya sahibi etrafındaki kişilere dikkat etmelidir. 

Rüyada Pantolon Görmek

 • Rüyasında pantolon gören kişi için bu rüya olumlu anlamlara gelmektedir. Kişi, kendisinden uzakta olan ve çok özlediği bir kimse ile buluşacaktır. Bu hasret selametle son bulacak ve rüya sahibi huzur dolu bir hayata adım atacaktır. 

Rüyada Kumaş Pantolon Görmek

 • Kişi, çevresinde bulunan makam sahibi bir kimsenin yardımları sonucunda hayırlı bir iş bulacaktır. Bunun sonucunda maddi sıkıntılar azalacak ve parasal anlamda yatırımlar söz konusu olacaktır.
 • Kimi alimlere göre kumaş pantolon, devlet kurumunda bir işe girileceğini işaret etmektedir.

Rüyada Kot Pantolon Görmek

 • Rüyada görülen kot pantolon, mutlu bir hayatın işaretçisidir. Kişi uzun zamandır çektiği sıkıntılardan kurtulacak ve artık hayattan zevk almaya başlayacaktır. Kişinin bu huzur dolu yaşantısını kıskanıp onu mutsuz etmeye çalışanlar olabilir. Bu gibi durumlarda rüya sahibi çok güvendiği arkadaşlarına bile dikkat etmeli, tedbiri elden bırakmamalıdır.  

Rüyada Dar Pantolon Görmek

 • Rüyasında dar pantolon gören kişi büyük bir dert yükünün altına girecek demektir. Kişinin geçmiş hayatındaki saplantıları ya da takıntıları onun bugünlerini de etkilemektedir. Geçmişte yaptığı bir hata hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak ve onu üzecektir. Bu tür durumlar karşısında ne olursa olsun cesareti elden bırakmamalı ve ona göre davranmalıdır. 

Rüyada Siyah Pantolon Görmek

 • Rüyada görülen siyah pantolon, kişinin karşılıksız yapacağı bir işin işaretçisidir. Gerçek hayatında iyi huylu, dürüst, namuslu ve ahlaklı birisi olan rüya sahibi, herkes tarafından çok sevilmektedir.
 • Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin uzun zamandır başlamak istediği bir hobiye başlayacağı anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

 • Rüyasında yırtık pantolon gören kimse, eksik bıraktığı işleri tamamlayacak demektir. Kişi iş hayatında ya da sosyal hayatında bir işe başlayıp bitirememiş olabilir. Bu süreçlerde görülen bu rüya, kişinin bu işi eksiksiz ve hızlı şekilde tamamlayacağına ve arkadaşlarından da destek alacağına işaret eder. 

Rüyada Yamalı Pantolon Görmek

 • Rüyada görülen yamalı pantolon, kişinin artacak olan maddi kazancını ifade eder. Rüya sahibi ticaret hayatında çok başarılı işler yapacak ve sonucunda büyük kazançlar elde edecektir. Parasal açıdan rahatlayacak olan kişinin aile huzuru da artacaktır. 

Rüyada Pantolon Satın Almak

 • Rüyasında pantolon satın aldığını gören kişinin neşesi bozulacaktır. Aile içinde yaşanan birtakım olaylar sonucunda kişinin aile huzuru kaçacak ve kötü tartışmalar yaşanacaktır.
 • Kimi rüya alimlerine göre bu rüya, bekar kimseler için iyi huylu ve akıllı birisiyle hayırlı bir evlilik yapılacağına alamet eder. 

Rüyada Pantolon Hediye Almak

 • Bu rüya özel hayatında yalnız olanlar için hayatlarına girecek olan fedakar, iyi huylu ve dürüst birisiyle yaşanacak olan ilişkinin habercisidir. 

Rüyada Pantolon Çıkarmak

 • Rüyasında pantolon çıkardığını gören kişi için bu rüya, isteklerinin ve hedeflerinin gerçekleşeceğinin habercisidir. Kişi, uzun zamandır sıkıntılar çekmiş ve artık bu sıkıntılardan kurtulma vakti gelmiştir. Rüya sahibinin atılacağı hayırlı bir iş tüm bu dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacaktır. 

Rüyada Pantolon Katlamak

 • Rüyasında pantolon katladığını gören kişi için bu rüya bir uyarı niteliğindedir. Kişi gerçek hayatında serkeş, vurdumduymaz, hiçbir şeyi dert etmeyen bir kimsedir. Bu rüya ise bu şekilde ilerlerse başına gelecek büyük üzüntüleri ve kederleri ifade etmektedir. Bu nedenle rüya sahibi artık hayatını düzene sokmalı ve hayatını kökten değiştirmelidir. 

Rüyada Pantolon Giymek

 • Rüyasında pantolon giydiğini gören kimse için bu rüya, arkadaş çevresinden göreceği bir iyiliğin habercisidir. Makam sahibi birisi rüya sahibine bir konuda yardım edecek ve onu uzun süredir çektiği derdinden kurtaracaktır. 

Rüyada Kirli Pantolon Giymek

 • Rüyada kirli pantolon giymek, kişinin geçireceği kötü günlerin habercisidir. Rüya sahibi özel hayatındaki kişi ile ayrılıklar yaşayabilir.
 • Kimi rüya alimlerine göre bu rüya, kişinin iş hayatındaki başarısızlığına da işaret eder. Her şeyin üst üste geleceği bu kötü dönemde rüya sahibi soğukkanlılığını korumalı ve olaylara mantıklı bakış açıları getirmelidir. 

Rüyada Pantolonun Belinden Düşmesi

 • Rüyada görülen pantolonun kişinin belinden düşmesi, itibar kaybının habercisidir. Kişi alkol, kumar gibi kötü alışkanlıklar edinmiş olabilir. Bunun sonucunda hem iş hem de sosyal hayatında itibar kaybedecek ve sevdiği insanları tavırları ile üzecektir. Rüya sahibi bu kötü alışkanlıklarına devam ederse malını, mülkünü, aile bağlarını kaybedecektir. Bu nedenle böyle süreçlerden geçilirken görülen bu rüya sonucunda kişi mantıklı kararlar vererek, onu kötü etkileyecek ortamlardan uzaklaşmalıdır. 

Rüyada Pantolonun Bol Gelmesi

 • Rüyada görülen bu sembol, kişinin iş hayatında alacağı terfinin habercisidir. Rüya sahibi başarılı çalışmaları sayesinde yüksek mertebelere ve makamlara erişecektir. Bunun sonucunda ise iş yükü de artacaktır. Fakat bu işin üstesinden gelemeyecek ve bu nedenle üst makamdaki insanlarla tartışmalar yaşayacaktır. Kişi bu süreçlerde stresini ve öfkesini kontrol altına almalı, kendisine güvenmeli ve işlerin üstesinden gelebileceğine inanmalıdır. 

Rüyada Pantolon Yırtılması

 • Kişinin iş hayatında yükseleceği pozisyonu kıskanan kimselerin rüya sahibine iftira atacağının habercisidir. Rüya sahibi iyi niyetli ve herkese güvenen bir kimsedir. Fakat onun bu iyi niyetini suistimal edenler olacaktır. Bu gibi durumlarda kişi cesaretini toplamalı ve kimin ne diyeceğini düşünmeden hakkını savunmalıdır. 

Rüyada Pantolon Dikmek

 • Özellikle sabırsız ve tez canlı kimseler için bu rüya artık durulacaklarına ve sabırlı olacaklarına delalet eder. Sorunların ve sıkıntıların azalacağına, aile hayatında yaşanacak olan eşsiz huzura alamettir. 

Rüyada Şalvar Görmek

 • Rüyada görülen şalvar sembolü, kişinin aile hayatındaki huzurun habercisidir. Bekar kimseler için bu rüya, hayırlı bir evlilik yapacaklarına alamet eder. Evli kişiler için ise, bebek sahibi olacaklarına ve hanenin kalabalıklaşacağına işarettir. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın