Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek genel olarak iki şekilde yorumlanır. Bu yorumlardan ilki, rüya sahibinin birtakım zorluklarla başa çıkması gereken bir döneme gireceği şeklindedir. Kişi, bu zorlukların altından altının akıyla kalkacaktır. Diğer yoruma göre rüyayı gören kişi itibar sahibi, etrafında sözü geçen biri olarak addedilir. Bu kişinin güven içerisinde bir hayat sürdüğü, aldığı hayır duaları neticesinde işlerinin yolunda gittiği söylenir. 

Rüyada Jandarma ile Konuşmak

 • Genel olarak güzel bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Bu haber, rüya sahibinin yaşadığı maddi zorluğu sona erdirecek, bir iş konusunda güzel bir gelişmeye sebep olabilecek bir hadise ile ilgili olabilir. Bu haberin neticesinde kişinin hayatında yolunda gitmeyen durumlar ile alakalı olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır. 

Rüyada Jandarma Arabasına Binmek

 • Rüyada jandarma arabasına binmek çeşitli şekillerde yorumlanır. Kimi alimler bu rüyayı maddi darlıktan ferahlığa kavuşmaya, yenilgiden kurtulup zafer elde etmeye, hastalıkların sona ermesine yorumlarken kimi alimler ise büyük zorluklarla karşı karşıya kalınacağını söyler. 

Rüyada Jandarma Tarafından Aranmak

 • Rüyasında jandarma tarafından arandığını gören kişinin birtakım gizli işler içerisinde olduğu söylenir ve kendi içinde yaşadığı huzursuzluğun rüyasına yansıdığı varsayılır.

Rüyada Jandarmadan Kaçmak

 • Rüyada jandarmadan kaçtığını görmek de farklı şekillerde yorumlanır. Bazı yorumcular rüya sahibinin baskı altında olduğu, bazıları adalete ters düşecek durumlara sebep olacağı ve sıkıntıya düşeceği, bazıları ise uzun bir zorluk dönemi sonrası artık beklentilerinin gerçekleşeceği bir döneme gireceği şeklinde tabir etmektedir.

Rüyada Jandarmaya Sarılmak

Yardıma muhtaç birine fayda sağlanacağını gösterir. Çoğu rüya aliminin hemfikir olduğu şekilde, hayırlı bir rüya olarak değerlendirilir. 

Rüyada Jandarmaya İfade Vermek

 • Tartışma yaşanan ortamlara girileceğine, tartışmaların sonlanmasında öncü davranılacağına ve büyük endişe ile başlanan bir işte başarıya ulaşılacağına delalettir.

Rüyada Jandarmaya Silah Yakalatmak

 • Rüyada jandarmaya silah yakalatmak, bir tabire göre rüyayı gören kişinin kazanmak için uğraş verdiği malı mülkü başkalarının kapmasına, maddi kayba ve buna bağlı olarak meydana gelecek depresyona işaret eder.
 • Başka bir tabire göre hayallerin gerçekleşmesi için aceleci davranmamak ve sabırlı olmak gerektiğini ifade eden bir işaret niteliğindedir.
 • Bu rüya ile alakalı yapılan yorumlardan bir diğeri ise rüya sahibinin yapmakta olduğu ticaretin hız kazanacağı, hayırlı kazançlar elde edileceği şeklindedir. 

Rüyada Jandarma ile Tokalaşmak

 • Genel olarak tokalaşmak hayra yorulur, esenliğe kavuşulacağı anlamına gelir. Jandarma ile tokalaşmak ise rüyayı gören kişinin bir hayırlı haber alacağına delalettir. 

Rüyada Jandarma Tarafından Tutuklanmak

 • Bu rüya hayra yorulup kişinin içinde bulunduğu olumsuz durumlardan kendi rızası ile uzaklaşacağı şeklinde yorumlandığı gibi, aksine belaya karışılacağı, kötü işlere kalkışılacağına da işaret etmektedir.
 • Rüyayı gören kişinin vicdani olarak huzursuzluğunun bilinçaltına yerleşmesi sonucu bu rüyanın görüldüğü de düşünülür.

Rüyada Jandarma Arabası Görmek

 • Güven ve huzur içinde bir yaşamın rüya sahibini beklediğine dair yorumlandığı gibi kişinin birtakım işlerini halledebilmek için resmi kurum ve kuruluşlara başvuracağına ya da yaptığı bir işin resmi kurum ve kuruluşlarca cezalandırılacağına da işarettir.

Rüyada Jandarma Olduğunu Görmek

 • Rüyada jandarma olduğunu görmek, kişinin hayatı ile ilgili mühim kararlar alacağı, okul veya iş konusunda birtakım değişiklikler yaşayacağı anlamına gelir. Bu değişiklikler başta kişinin gözünde büyüse de akıbeti kötü olmayacaktır. Endişeye kapılmamak gerekir.

Rüyada Eve Jandarma Geldiğini Görmek

 • Rüyada eve jandarma gelmesinin işaret ettiği husus, bir devlet işine girmek ya da uzun zamandır beklenilen bir fırsatla alakalı olumlu sonuç almaktır.
 • Başka bir işarete göre ise uygun olmayan birinden borç alınacak ve bunun sonucunda işler tamamen sarpa saracaktır. Yine bununla bağlantılı olarak aile içinde de sorunlar baş gösterecektir.

Rüyada Jandarma Komutanı Görmek

 • Rüyada jandarma komutanı görmek, kişinin çevresinde iyi bir mevkiye sahip olduğu ya da olacağı şeklinde tabir edilir. Etrafındaki insanlar tarafından sevilen sayılan, daima güzel anılan bir insan olduğunun işaretidir. Kişi, bu rüyayı gördüğü için memnun olmalıdır.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın