Rüyada Pekmez Görmek

Rüyaların doğru bir şekilde yorumlanabilmesi için yalnızca rüyada görülen sembolün değil, o sembolün ne şekilde görüldüğünün de değerlendirilmesi gerekir. Rüyada pekmez görmek, genel olarak rüya sahibinin istediği hayata kavuşacağının habercisi olarak yorumlanır. Rüya sahibi, uzun süredir çekmiş olduğu fakirlikten ve sefaletten kurtulacak, maddi açıdan iyi günlere yelken açacaktır. Bu rahatlama aile hayatına da yansıyacak, kişinin hayatında huzurlu günler hakim olacaktır. 

Rüyada Pekmez Yemek

 • Rüyasında pekmez yediğini gören kimse için bu rüya, büyük bir kısmete işarettir. Kişinin her konuda şansı yaver gidecek ve huzurlu günler geçirecektir. Ayrıca iş hayatındaki zorlu çalışmalarının karşılığını alacak ve yüksek mertebelere erişerek makam sahibi olacaktır. 

Rüyada Pekmez Satın Almak

 • Rüyasında pekmez satın aldığını gören kişi, çok misafirperver bir kimsedir. Evine gelen misafirlerine hizmette kusur etmez ve elinden gelen her şeyin en iyisini yapar.

Rüyada Pekmez Almaya Gitmek

 • Rüyada pekmez almaya gitmek, rüya sahibinin eli açık ve cömert bir kimse olduğuna yorulur. Elindeki olan parasını herkesle paylaşan rüya sahibi, bu huyu nedeniyle bazı zamanlarda maddi açıdan sıkıntıya düşebilir. Bu nedenle dikkatli olması ve herkese güvenmemesi gerekir. 

Rüyada Pekmez Pişirmek

 • Rüyasında pekmez pişirdiğini gören kimse için bu rüya, sabırlı çalışmalarının meyvesini alacağına işaret eder. Kişi hayatı boyunca çok güç durumlarla mücadele etmiştir. Bunun sonucunda ise nihayet istediği hayata kavuşacak ve mutlu, huzurlu günlerinin tadını çıkaracaktır. 

Rüyada Kazanda Pekmez Kaynatmak

 • Rüyasında kazanda pekmez kaynattığını gören kişi için bu rüya, isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüya sahibi iyi niyeti ve güvenilir karakteri ile hayatına kısmet ve bereket çekecek olaylar yaşayacaktır.
 • Kimi rüya yorumcularına göre bu rüya, yalnızca kişiye değil, aynı zamanda onun aile hayatına da bolluk ve bereket getirecektir. Uzun zamandır çekilen sıkıntılar son bulacak ve rüya sahibi problemsiz günlerin tadını çıkaracaktır. 

Rüyada Tahin Pekmez Karışımı Görmek

 • Rüyasında tahin pekmez karışımı gören bir kimse, geçmişine oldukça bağlıdır. Kişi, bir türlü geçmişinde yaşadığı olayların etkisinden çıkamamakta ve her türlü hata yüzünden kendisini suçlamaktadır. Bu nedenle kimi geceler uyuyamamakta ve kendisini üzmektedir. Bu gibi durumlarda kişi, mantıklı şekilde düşünüp hareket ederek olayların üstesinden gelmeyi başarmalıdır. Her konuda kendisini suçlamamalı ve kendisine haksızlık etmemelidir. 

Rüyada Pekmez Toprağı Görmek

 • Rüyasında pekmez toprağını gören kişi için bu rüya, birileriyle ortaklaşa bir işe girişeceğine delalet eder. Rüya sahibi mantıklı kararlar alarak ticaret hayatına atılacak ve akabinde yüksek karlar elde edecektir. Bu noktada rüya sahibi etrafındaki kişilere güvenirken dikkatli olmalı ve tedbiri elden bırakmamalıdır. Para kayıpları yaşamamak için iş hayatında vereceği kararları birkaç kere düşünmelidir. 

Rüyada Pekmez Döktüğünü Görmek

 • Bu rüya, kişinin çevresindeki herkes tarafından çok sevildiğine delalet eder. Kişi, iş hayatında yüksek başarılara adım atarak yüksek mertebelere erişecek ve maddi kazanç elde edecektir.
 • Bazı alimlere göre pekmezin yere değil de üstüne döküldüğünü gören kişi, hiç beklemediği birisi tarafından büyük bir iftiraya uğrayacaktır. Bu dönemlerde kişinin çevresindeki kişilere güvenirken dikkatli olması gerekir. 

Rüyada Pekmez ile Yoğurt Görmek

 • Kişinin kendisini olmayacak bir nedenle üzeceğine işarettir. Rüya sahibi gerçek hayatında saygın, etrafı tarafından sevilen bir kimsedir. Kendisini olmayacak nedenlerle üzmesi çevresindeki kişiler tarafından da hoş karşılanmaz. 

 Rüyada Pekmez İkram Etmek

 •  Rüyasında pekmez ikram ettiğini gören kişi için bu rüya, hayırlı bir kısmete işarettir. Rüya sahibi dürüst, namuslu, ahlak sahibi bir kimse ile hayırlı bir yuva kuracak ve mutlu aile hayatına adım atacaktır. Kişi, ticaret hayatına atılmayı düşünüyorsa da bu hayalini gerçekleştirecektir. 

Rüyada Pekmez Kovası Görmek

 • Rüyasında pekmez kovası gören kişi, kısa zaman içinde servet sahibi olacaktır. Kişiye yaşlı bir aile büyüğünden miras kalabilir. Bu miras iyi değerlendirilmeli ve yatırım, birikim gibi kişiyi ileride rahatlatacak şeyler yapılmalıdır. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın