Rüyada Taş Yağması

Rüyada taş yağması, rüyayı gören kişinin yaşayacağı uğursuzluklara sıkıntılara delalet eder. Rüyada taş yağdığını görmek hayırlı olarak yorumlanmayan rüyalar arasında olup, kim görürse görsün ve ne şekilde görülürse görülsün sıkıntı yaşanacağına, kötü haberlere ve hastalık olarak yorumlanır. İslami açıdan yapılan yoruma göre ise rüyada taş yağdığını görmek, günahların çok olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin hatalar sütüne hata yaptığına, şirk koşmaya, günaha girecek olmaya tabir edilir. Bunun yanı sıra rüya sahibinin iş hayatında olumsuz sonuçlanacak olan işlerine ve yatırımlarına delalet eder. Elinin her işten boş dönecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Güzel Olan Günde Taş Yağdığını Görmesi

Rüyada güzel olan bir gün içinde olup sonrasında taş yağdığını gören kişinin güzel ve huzurlu bir yaşam sürdüğüne fakat bu hayatının uzun sürmeyeceğine, düşeceği gaflet ya da yapacağı hatalar sebebi ile sıkıntıya düşecek olmasına ve huzurunun bozulacağına tabir olunur.

Rüyada Gökten Taş Yağdığını Görmek

Rüyada gökten taş yağdığını görmek, sadece rüya sahibini değil aynı zamanda orada bulunan toplumu da ilgilendiren bir rüya olup, o toplumun düşeceği sıkıntıya delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin başına gelecek uğursuzluk dolu olaylara ve şansızlığın bir türlü yakasını bırakmayacağına delalet eder.

Rüyada Taş Attığını Görmek

Rüyada taş attığını görmek, rüyayı gören kişinin onun kötülüğünü isteyen kişiler tarafında her hareketinin ve her adımının takip edildiğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın