Rüyada Şapka Takmak

Rüyada şapka takmak, rüyayı gören kişinin zorlu olanı ve riskli olanı başararak, toplum içinde de saygın bir duruma geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin yeni bir şapka taktığını görmesi iş hayatında çok büyük başarılar elde edeceğine, sorun ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat bir nefes alacağına delalet eder. Rüyada eski şapka taktığını görmek ise rüyayı gören kişinin bir sıkıntı yaşayacağına, maddi ve manevi anlamda sıkıntı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada Beyaz Şapka Taktığını Görmek

Rüyada beyaz şapka taktığını görmek, rüyayı gören kişinin rahatlamasına ve sıkıntılarından kurtulacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin gönlü iyi bir kimse olduğuna ve bunun da mükâfatını fazlası ile alacağına delalet eder. Rüya sahibinin kuruntularından ve sıkıntılarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada Yeşil Şapka Taktığını Görmek

Rüyada yeşil şapka taktığını görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel olan işlere gireceğine, kazançlı yatırımlar yapacağına, toplu bir paraya konacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin mutlu bir evlilik yapacağına tabir olunur.

Rüyada Mavi Şapka Taktığını Görmek

Rüyada mavi şapka taktığını görmek, rüyayı gören kişinin mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, güzel bir işe gireceğine, sıkıntı ve sorunlarının çözümlenecek olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayallerine yavaş yavaş yaklaşacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, beklediği olayların gerçeğe dönüşmesi ile oldukça mutlu olacağına, sevincinden içinin kıpır kıpır olacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın