Rüyada Soyulduğunu Görmek

Rüyada soyulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hem maddi anlamda zarar göreceğine hem de manevi anlamda üzüntüye işaret eder. Rüyayı gören kişi için hayırlı olmayan rüyanın yorumu ayrıca borçlanacağına ve bu borcun altında ezileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin psikolojik olarak yıpranarak, acı çekeceğine v e bu sebep ile üzüntü yaşamaya tabir olunur.

Rüyada Evine Hırsız Girdiğini Görmek

Rüyada evine hırsız girdiğini görmek ya da evinin soyulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntı ve sorunlara karşı sabırlı olması gerektiğine, sabır göstermesi durumunda başarıya ulaşacağına ve maddi anlamda da kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, rüyayı gören kişinin kötü ahlaklı ve başı belada olan kişiler ile bir araya geleceğine, bu kişiler ile münasebette bulunup kendisinde de bu yolda sıkıntı çekeceğine, balının belaya gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin huzurunun kaçacağına, ağız tadının bozulacağına yorumlanır.

Rüyada Hırsız Kovaladığını Görmek

Rüyada hırsız kovaladığını görmek, rüyayı gören kişinin işinde başarılı olmak ve yükselmek amacı ile kafasında belli fikirlerin olduğuna, bu fikir ve projelerini hayatta geçirerek rakiplerini saf dışı bırakmayı planladığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kafasında planladığı ve hazırladığı projeleri hayatta geçirmesi ile işinde yükseleceğine ve başarılı olacağına delalet eder. Bu sayede rüya sahibinin hayatının düzene girerek sevineceğine tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın