Rüyada Soru Sormak

Rüyada soru sormak, rüyayı gören kimsenin yen, bilgileri öğrenmeye meraklı olan bir kişi olduğuna aynı zamanda güzel sanatlara olan ilgisine işaret eden bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin gezmeye, eğlenmeye ve aynı zamanda da öğrenmeye olan isteğine tabir olunur. Rüyayı gören kişinin çalışkan bir yapısı olduğuna ve tembellikten nefret eden bir kimse olduğuna delalet edip bazı âlimlere göre rüyada soru sormak sıkıntı yaşanacak olmasına yorumlanır.

Rüyada Soru Çözdüğünü Görmek

Rüyada soru çözdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hayatında var olan sorunlara ya da yaşanan problemleri büyük sıkıntı yaşatmadan çözebilen kişiliği olduğuna ve bu sayede de hayatta derin sıkıntılar yaşamadığına tabir olunur. Rüyada sor çözmek dini ve ahlak anlamında da olgun olmaya tabir ediliyor.

Rüyada Soru Cevapladığını Görmek

Rüyada soru cevapladığını görmek, rüyayı gören kişinin başarısız olduğu işlerde tekrar deneme yapması ile başarılı olacağına, sıkıntılı dönemi atlatacağına ve kararsızlıklardan kurtulacağına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin imkânsız olan olaylar içinde kendine olanak yaratacağına delalet eder. Sonucunda mutlu olmaya ve dertlerini geride bırakmaya tabir olunur.

Rüyada Soru Görmek

Rüyada soru görmek, rüyayı gören kişinin kulaktan dolama olan, yalan olması muhtemel olan bilgilere kulak asmadığına, doğru bilginin peşinde olan bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin bilgi birikimini doğru olan ile doldurmak için çok çaba harcamasına ve bu uğurda zaman geçirmesine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Orhan Sahin

Ben bugün bir rüyah gördüm .. benim onu halen sevdigim bir kiz .. ben almanya bremen’de yasiyorum sevdigim ise bremen’den 20 dakikalik uzaklik’da .. simdik rüyah’i anlatiyorum .. ben ve sevdigim kiz var’di .. söz’de erkeklerlen bulusuyor’mus ondan sonra bana dedi ki “Bremen’de erkekle bulustum” anlami nedir ?

ertugrul yılmaz

selamun aleykum.
rüyamda bir odada yatakta çocuklarım uyuyor .ince sırtının bir bölümü koyu diğer tarafları açık yeşil bir yılan .yatakta ilerliyor ben korkuyorum çocuğumun birisinin üzerinden çarşafın geçiyor bir şey yapmıyor. ben diyorum zararsızdır. sonra diğer çocuğum birden doğruluyor yılan onun sırtına çıkarken biri yılanı tutup parçalıyor. hayırlısı

Semra Erdem

Rüyada şeytan görmek onunla konuşmak ona karşı gelmek besmele çekmek ne anlama gelir?Rüyamda şeytan gördüm insanları bir yere kapatıyordu eşim kızım da vardı kızımı ardıma hiç görünmeyecek şekilde saklamıştık eşimle sonra bir kaç tanıdığım da geldi hepimize işkence yaptılar yardımcılarıda vardı bizi Allah yolundan çevirmeye çalışıyorlardı bazıları onun tarafına geçiyordu şunu söyleyebilirim ki sürekli dua okuyordum besmele çekiyordum bağırarak o duysun rahatsız olsun diye ne yaparsan yap bizi yanına çekemezsin diye bağırıyordum oda yanıma gelip benimle uğraşıyordu sonra süre bitti dedi… Uyandım
Bu rüyayı görünce uyanınca korktum net bir şekilde hatırlıyorum o anı sizce ne demektir bir yardımcı olur musunuz??

Şeyma

ben ruyamda ilk once en buyuk halami goruyom yengemlerde diyom hala nasilsin felan iyi felan diyo ben

Neşet

Rüyamda amirime tırmık çekip çekmeyeceğimi soruyordum. Bu ne anlama geliyor?

Berna

Rüyada kendi kendime duam neden kabul edilmedi diye merak ediyordum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Berna

Rüyamda konuştuğum normal erkek arkadaşı gördüm. Ailemden gizleniyorduk. Bahçede meyve ağacı gördüm. Sanırım incir ağacıydı. Sonra kendi kendime soru soruyordum. Duam neden kabul olmuyor diyordum. Bir tane kız arkadaşım vardı ve ona danışıyordum. Telefondan arastırmasını söylüyordum. Balkonda bir sepet kadar yumurta görüyordum. Bu rüyam ne anlama geliyor?