Rüyada Sifon Görmek

Rüyada sifon görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yapacağı bazı değişikliklere delalet eder. Bu haneyi ilgilendiren bir mesele olabilir. Ev yeni eşya alam, evin genel havasını değiştirmek, boya yaptırmak ya da yeni bir eve taşınıp o evin eksiklerini gidermek gibi olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı rüyayı gören kişinin sosyal hayatına bir süreliğine ara vereceğine, ailesi ile de daha fazla zaman geçireceğine delalet eder.

Rüyada Sifonu Çektiğini Görmek

Rüyada sifonu çektiğini görmek, rüyayı gören kişinin tuvaletini yapıp sonra sifon çekmesi yakın zamanda elde edeceği barıya ya da kazanca delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise birikimi olan kişinin bir anda birikimini kaybedeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Bozuk Sifonu Tamir Ettiğini Görmek

Rüyada bozuk sifonu tamir ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin alın teri ile, çalışıp çaba harcayarak para kazandığına ve bu parayı helalinden kazanıp, bereketini gördüğüne delalet eder. Rüyada sifon tamir etmek aynı zamanda bir iş yeri açmak ya da yeni iş yerini geliştirmek şeklinde de yorumlanıyor.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin hanesine delalet eder. Rüyada alafranga tuvalet görmek, rüya sahibinin hoşuna gitmeyecek olan bazı olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin sabırlı davranması sonucunda bu hoş olamayan olayların çok büyük sıkıntı yaratmadan geçeceğine delalet eder. Rüyada alaturka tuvalet görmek ise rüyayı gören kişinin geleneklerine bağlı bir kimse olduğuna yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın