Rüyada Taşlanmak

Rüyada taşlanmak görmek, rüyayı gören kişinin günah işlediğine fakat bu günahlarının tövbe etmesi ile affedileceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iyi ve hayırlı olan insanlar ile karşılaşacağına delalet edip, rüyayı gören kişinin mutlu ve huzurlu olacağına tabir olunur. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüya sahibinin iş hayatında sıkıntı yaşadığına ya da yaşayacağına, bazı olumlu olacak olan kararları alması gerekeceğine fakat bu kararı almakta geç kalarak sıkıntının devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada Başkası Tarafından Taşlandığını Görmek

Rüyada başkası tarafından taşlandığını görmek, rüyayı gören kişinin bile bile kendini bazı riskli durumlara sokacağına, alacağı tüm tedbirlere rağmen başarısız olacağına, sıkıtı çekeceğine, maddi anlamda zor günler yaşayacağına tabir olur.

Rüyada Evini Taşladığını Görmek

Rüyada evini taşladığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesinin içinde yaşanacak olan tartışmalara delalet eder. Rüyayı gören kişinin hanesine fitne ve fesatlık ile bakan ve aile işlerine karışan kimsenin olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kimsenin aynı zamanda iç muhasebesi yapacağına ve bazı hataları sebebi ile pişmanlık duyacağına tabir olunur.

Rüyada Birileri Tarafından Taşlandığını Görmek

Rüyada birileri tarafından taşlandığını görmek, rüyayı gören kişinin oldukça iyi giden iş yaşamının bir anda alt üst olacağına, iş arkadaşlarının ya da ortaklarının ihanetine uğrayacağına, bu sebep ile sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda yaşayacağı sıkıntılara ve bu sebep ile gireceği strese yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Tural Selimov

Salamun Aleykum

Ben sabaha karsi ruyamda toplu sekilde dayandigimiz zaman aniden kavqa etdiyimiz insanlar tarafindan taslanmaya maruz kaliyoruz.Taslar sanki gokden yagmur gibi yagiyor ve biz kaciyoruz.Tas yagmuru oyle yagiyorki nereye dusuyorsa kirip dokuyor.Rica ediyorun bu ruyanin anlamini soyleyin bana.onceden cok tesekkurler