Rüyada Tarlada Çapa Yapmak

Rüyada tarlada çapa yapmak, rüyayı gören kişinin kendi çabaları ile ayakta durmak ve kendi kazancını kendi elde etmek için mücadele vereceğine, bunun zorlu bir yol olduğuna, başarılarının küçükte olsa elde edeceğine ve kendi kazancını kendi elde edeceği işe sahip olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başarılar elde edeceğine fakat bu başarıları elde etmek için bugünlerde hem bedenen hem de ruhen çok yorgun düşeceğine delalet eder.

Rüyada Tarlada Çapa Yaparken Yorulduğunu Görmek

Rüyada tarlada çapa yaparken yorulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin kendi kazancını elde etmek ve kendi yaşamını kurmak için çalışmalarının aile üyelerinden olan bir kişi ya da baba tarafından akraba olan bir kişi tarafından engellenmeye çalışıldığına delalet eder. Rüyayı gören kişi kısa süreliğine bir sıkıntı yaşayacak olarak tabir olunur.

Rüyada Tarlada Çapa Yaparken Çapanın Kırıldığını Görmek

Rüyada tarlada çapa yaparken çapanın kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin işi yapmak yerine işin bittiğinde nasıl olacağına ve elde edeceği başarıların hayalini kurduğuna, boşa vakit harcayarak yanlış hamleler yapabileceğine delalet eder.

Rüyada Çapa Yapan Birisini Görmek

Rüyada çapa yapan birisini görmek, rüyayı gören kişinin maddi olarak feraha ulaşmak için girmiş olduğu işten arzu ettiği kazancı elde edemediğine ya da elde edemeyeceğine delalet eder.Rüyayı gören kişinin çok çabalayarak ve çok sıkıntı çekerek arzu ettiği hedeflere varmak için çabalayacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın