Rüyada Tarla Sulamak

Rüyada tarla sulamak, rüyayı gören kişinin maddi anlamda gelirin artacağına, bu artışın destekçisi olarak ailesinin her daim yanında olacağına, her daim daha fazla kazanmak için çabalayacağına ve bunu kendi başına başaracağına delalet eder. Rüyada tarla sulamak aynı zamanda bekâr kimseler için evleneceği kimse ile yakın zamanda tanışacak olmasına da tabir olunur. Rüyada tarla sulamak, rüyayı gören kişinin çok büyük bir şans sahibi olacağına da delalet eder.

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek, rüyayı gören kişinin evli kimseler için evlat ile müjdeleneceğine, bekâr kimseler için ise evlilik kararı alacağına delalet eder. Rüyada tarla görmek, bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin zengin ve rahat bir yaşam süreceğine, çevresinde her daim yardımcılarının bulunacağına delalet eder. Bazı tabirlere göre ise rüya sahibinin kendi ve ailsin hakkında çevrede çıkan ya da çıkacak olan dedikodulara yorumlanıyor.

Rüyada Bahçe Suladığını Görmek

Rüyada bahçe suladığını görmek, rüyayı gören kişinin hem başka insanlara hem de kendine faydası dokunacak olan işlere atılacağına bu sayede birçok kimseyi sevindireceğine delalet eder. Rüya da bahçe suladığını görmek, rüyayı gören kişinin hayrı işleri yapacağına delalet eder.

Rüyada Bostan Suladığını Görmek

Rüyada bostan suladığını görmek, rüyayı gören kişinin aile bağlarının kuvvetleneceğine, eşi ile muhabbetinin daim ve güzel olacağına, aile içinde dayanışma yaşanacağına, sevgi ve saygının hakim olduğu bir ev yaşantısı süreceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Çilay Erbil

Rahmetli annemle tarladayız. Ben fasulye diktim. Sonra sulamaya başladık. Tarlanın her tarafı suyla doldu. Su dolu tarla 2 tane oldu. Anne suyu kapatsana dedim. Annem koşarak gitti. Ayakları çıplaktı. Acır mı acaba diye düşündüm ve üzüldüm. Bu ne anlama geliyor?

sayim karyağdı

Rüyamda tarlamızın yanında olan dereden, tarlayı sulamak için su motoru kuruyorduk. Dereden gelen su çok fazlaydı.