Rüyada Tarihi Ev Görmek

Rüyada tarihi ev görmek, rüyayı gören kişinin geçmişine takılı kalan bir ruh halinin bulunduğuna bu sebep ile gününü doğru şekilde yaşayamadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşaması sebebi ile de ailesi ile arasında yaşayacağı sorunlara da yorumlanıyor. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüyada tarihi ev görmek, rüya sahibinin aile geleneklerine bağlı olan hayırlı bir eş bulacağına ve mutlu bir izdivaç yapacağına delalet eder.

Rüyada Tarihi Ev Aldığını Görmek

Rüyada tarihi ev aldığını görmek, rüyayı gören kişinin mirasa konacağına delalet eder. İyi durumda tarihi ev ne kadar büyük ise ele geçecek olan miras da bir o kadar büyük olur. Rüyada eski durumda olan tarihi ev ise rüya sahibinin sıkıtı ve keder ile karşılaşacağına delalet eder.  Rüyada görülen ev yıkık dökük ise rüyayı gören kişinin kederli ve sıkıntılı durumda bir süre daha kalacağına delalet eder.

Rüyada Tarihi Evi Onardığını Görmek

Rüyada tarihi evi onardığını görmek, rüyayı gören kişinin aile yaşamında huzur ve rahattı yerinde olur. Arasının bozuk olduğu kişiler ile arasının tekrar eskisi gibi olacağına, hatta biraz daha iyi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin oldukça çalışkan olduğuna bu sayede de her işin üstesinden gelerek yakın zamanda borçlarını da ödeyeceğine tabir olunur.

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek, rüyayı gören kişinin hayatın da bir anda kötü olayların yaşanacağına, olumsuz durumların yaşanacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Elveda ulu

Rüyamda ölmüş kayınpederimin tarihi iki katlı çok güzel bir ev aldığını ve bu evi tadilatını yaptırıp içine tarihe uygun şimdiki zamana modernize yapılmış eşyalarla döşediğini görüyorum kanaviçe perdeler tezhip desenli örtüler yataklar görüyorum . Çok sevdiğim bir arkadaşımla tesadüfen öğreniyorum arkadaşımla birlikte evi geziyorum ve çok beğeniyorum arkadaşıma da diyorum ki ben böyle evleri çok seviyorum ya mutlaka benim için almıştır diyorum.Kayınpederim de orda benim beğenmiş olmama çok seviniyor ama hiç sana aldım falan da demiyor ama mutlu olduğunu hissediyorum

İbrahim

Rüyamda 2 katlı eski bir ev gördüm. Bu evi 75 bin liraya almaya ve daha sonra yıkıp çok katlı bir bina yapma düşüncemiz oluyor. Babam ve erkek kardeşim uygun olacağını düşünüyor ama ben diğer binaların yakın olduğunu ve bu yüzden yıkıldığında yeni bir apartman için yeterli alan olmayacağı düşüncesindeyim ve daha sonra uyandım. Bu ne anlama gelir?

Aysun

Ruyamda 1900 lerin basinda yapilmis bir ev goruyorum zamaninda ataturkun gorevli askerleri burda toplanti yaparmis dediler kapilar kilitli duvarlari yuksekdisari bakanda camlari yoktu.konumuda bayirda yuksek bir yerdeydi.Etrafima baktigimda burada ovalar,yuksek daglar vardi icimi korku kapladi tuhaf oldum ve uyandim lutfen ruyami yorumlayin