Rüyada Tanımadığı Biriyle Öpüşmek

Rüyada tanımadığı biriyle öpüşmek, rüyayı gören kişi kadın ise yakın zamanda tanışıp dorst olacağı iyi kalpli dostlara delalet eder. Rüya sahibi erkek ise yakın zaman içinde birisine aşık olup evleneceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra tanımadığı biri ile öpüştüğünü görmek yolculuk ile de tabir olunur.

Rüyada Ağızdan Öpmek

Rüyada ağızdan öpmek, rüyayı gören kişi öptüğü kimseyi tanıyor ise büyük paralar kazanacağına ya da eline toplu bir paranın geçeceğine, yatırım yapacağına delalet eder. Rüyada yaşlı kimseyi öpmek hayır yapmaya, öpmüş olan kimseyi öpmek ise miras olarak tabir edilir. Bir erkeğin kadını öptüğünü görmesi ise evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada tanıdığı bir kimseyi dudaktan öptüğünü gören kimse bı kişi ile yakın bir bağ kuracak olarak tabir edilir. Rüyada dudaktan öpmek bu kimse ile arasından su sızmayacak büyük bir bağın oluşacağına delalet eder.

Rüyada Birisini Yanaktan Öpmek

Rüyada birisini yanaktan öptüğünüzü görmüş iseniz bu kimseye sizin yardımda bulunacağınıza, sizden af dilemesi durumunda onu affedeceğinize, yardımın maddi ya da manevi olabileceğine delalet eder. Aynı zamanda aklınızda bulunan ve aşk yaşamak istediğiniz kimsenin size yakınlaşacağına ya da bir teklif alacağınıza da tabir olunuyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise yanağından öptüğünüz kişinin size karşı yakınlık duyacağına ya da onun tarafından bir yardım göreceğinize delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın