Rüyada Şampanya İçmek

Rüyada şampanya içmek, rüyayı gören kişinin bazı kötü huylarının olduğuna, sinir ve öfke ile aldığı kararlar sonucunda hayatta her daim sıkıntı yaşadığına ve daha da fazlasını yaşayacak olmasına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıtılar sebebi ile zor günlere geçireceğine bu sebep ile öfkesini kontrol ederek, fevri hareketlerde bulunmaması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Şampanya Patlattığını Görmek

Rüyada şampanya patlattığını görmek, rüyayı gören kişinin günah işleyerek, hak yolundan sapacak olmasına, sıkıntılı zamanlar yaşayacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin haksız yere kazanç elde edeceğine, kul hakkına gireceğine ve haram olan bu kazanç sebebi ile günaha girmeye delalet eder. Rüyayı gören kişi için uyarıcı bir rüya niteliği taşıyıp, yapmış olduğu fena işleri terk etmesi gerektiğine aksi takdirde sonuçlarının ağır olacağına tabir edilir.

Rüyada Şampanya Bardağı Görmek

Rüyada şampanya bardağı görmek, rüyayı gören kişinin yakınında bulunana bir kimseye delalet eder. Rüya sahibi için elinden gelen her şeyi yapan, tüm eksiklerini gidermeye çalışan, vefalı ve tüm sıkıntılı zamanlarında yanında biten kişiye delalet eder.

Rüyada Şampanya Görmek

Rüyada şampanya görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı olmaya, haram bir kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayrını görmeyeceği ah almış olan bir kazanç sahibi olacağına ilk zaman sıkıntı yaşamasa bile sonrasında kazancı elde etmeden önceki durumundan daha kötü duruma düşeceğine tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın