Rüyada Şakalaşmak

Rüyada şakalaşmak, rüyayı gören kişinin tanımadığı biri ile şakalaştığını görmesi bazı üzüntüler yaşayabileceğine delalet eder. Rüyada şaka yapılan kimseyi rüya sahibi tanıyor ise güzel ve hayırlara vesile olan olayların yaşanacağına, güzel ve sevindirici haberler alınacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş ya da aile hayatında yaşadığı sıkıntı ve sorunların bir bir giderileceğine, mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaş ile Şakalaştığını Görmek

Rüyada arkadaş ile şakalaştığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir tamamlanması ya da başlanması gereken işlerin olduğuna ve bunun yakınları tarafından gelecek olan destek ile biteceğine ya da iş hayatında atacağı büyük adım için yakınlarından destek alacağına delalet eder.

Rüyada Sevgili ile Şakalaştığını Görmek

Rüyada sevgili ile şakalaşmak, rüyayı gören kişinin aile hayatını yakından ve doğrudan ilgilendiren bazı olaylar yaşayacağına ya da bazı sevindirici haberler alacağına ve sonucundan çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Şakalaştığını Görmek

Rüyada eski sevgili ile şakalaştığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı işler yaptığına ve bunların bazılarının hatalı olduğuna delalet edip rüya sahibinin bunları düzelmesi sonucunda arzu ettiği başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Baba ile Şakalaştığını Görmek

Rüyada baba ile şakalaştığını görmek, rüyayı gören kişinin işlerinde başarılı olarak daha çok kazanç elde ettiğine ve bu kazancını da hayır işleri ile harcayarak, sevaba gireceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın