Rüyada Sarışın Bebek Görmek

Rüyada sarışın bebek görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde arzu ettiği şeye kavuşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin alacağı haber ile ayaklarının yerden kesileceğine, hasta ise şifa bulacağına, borçlu ise borcunu ödeyeceğine zenginliğe ve feraha ermeye delalet eder. Aynı zamanda huzurlu bir aile yaşamına ve düşmanlar ile yapılacak olan barışa da tabir olunur.

Rüyada Sarışın Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada sarışın bebek doğurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin geleceğine ait olan bu rüya, geleceğinin oldukça aydınlık ve ferah olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntıların sonunda feraha ve mutluluğa ereceğine delalet eder.

Rüyada Sarışın Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyada sarışın bebek emzirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin arzu ettiği ve çok istediği şeyleri gerçeğe dönüştürebilmek için yeni fırsat kapılarının bir bir açılacağına, sıkıntıların giderileceğine, geçmişten beri sırtında taşıdığı yükten kurtularak feraha ereceğine, özgürlüğe ve fedakârlığın sonunda mükâfat alacağına delalettir. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin tam istediği gibi bir kimse ile tanışarak bir ilişkiye başlayacağına da tabir olunur.

Rüyada Sarışın Bebek Sevdiğini Görmek

Rüyada sarışın bebek sevdiğini görmek, hayallerine kavuşmayacağına, karanlıktan aydınlığa çıkmaya, murada ermeye delalet eder. Rüyada sarışın bebek sevmek ayrıca kız bebek sahibi olmaya da işaret olarak tabir olunur. Rüyayı gören kişinin hem kendisini hem de ailesini sevindirecek olan bazı girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın