Rüyada Sanayi Görmek

Rüyada sanayi görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde işlerinin bir anda yoğunlaşacağına ve tabiri yerinde ise başını kaşıyacak vaktinin olmayacağına, işlerin üst üste geleceğine ve çok yoğun bir çalışma temposu içine gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu yoğunluktan alnının akı ile çıkacağına ve huzura ereceğine rahat bir nefes alacağına, başarılı oluşu ile terfi ya da maaşına zam alacağına da delalet eder. Aynı zamanda yeni iş projelerinin de kapısını çalacağına ya da yeni bir iş teklifi ile farklı bir çalışma grubuna katılmaya da tabir olunur.  Her anlamda iş hayatında oldukça güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir olunuyor.

Rüyada Sanayide Çalıştığını Görmek

Rüyada sanayide çalıştığını görmek, rüyayı gören kişiyi takip eden ve çalışmalarını hayranlıkla izleyen birinden iş teklifi alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin alın terini boşa akıtmadığına ve hak ettiği değeri göreceğine tabir olunur. Rüya sahibinin yaşlı olması durumunda ise oğlu ya da torununa yorumlanıp, onlardan birinin yeni bir iş teklifi alacağına ya da bir işe başlayacağına delalet edip, kendi işini kurmaya da tabir olunur.

Rüyada Sanayi Sitesi Görmek

Rüyada sanayi sitesi görmek, rüyayı gören kişinin işinde arzu ettiği başarıyı fazlası ile elde edeceğine ve güzel bir yaşama sahip olacağına, kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada Sanayici Görmek

Rüyada sanayici görmek, rüyayı gören kişinin ailesinde ve iş yaşamında lider vasfında biri olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin toparlayıcı ve sorunları anında çözme yeteneğine sahip olduğuna tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın