Rüyada Tartışmak

Rüyada tartışmak, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı bir rüya olup, fayda görmek ile tabir olunur. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı güzel olaylara ve alınacak müjdeli haberlere tabir olunur. Rüyayı gören kişinin etrafında gelişen güzel ve olumlu olaylar sonucunda rahatlayacak olmaya da yorumlanır. Rüya sahibinin arasının açık olduğu bir kimse ile uzlaşmasına ve arasının düzelmesine de tabir olunuyor.

Rüyada Tartıştığını Görmek

Rüyada tartıştığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilerden fayda göreceğine, güzel ve hayırlı haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına tabir olunur. Rüya sahibinin yakın zamanda kararlar alması gerekeceğine ve kendi yararına olan kararları gözeteceğine de tabir olunur. Aynı zamanda yabancı kimseye yardım etmeye de delalet eder.

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda çok sinirleneceği ya da öfkeleneceği bir olayın yaşanacağına, bu olayın akabinde sinir ve öfke ile karar alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin ayrılık kararı almasına da tabir olunur. Bu işten, evden ya da eşten ayrılık olabilir. Bunun yanı sıra öfke ile alınan kararlar sonrasından üzülmeye de delalet edip rüyayı gören kişi için uyarıcı bir rüya olarak tabir olunur.

Rüyada Münakaşa Ettiğini Görmek

Rüyada münakaşa ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır içinde buluna şüphelerden ve kuruntularından kurtulması ve feraha çıkması olarak tabir olunur. Bazı âlimlere göre uzun zamandır görüşemediği kimseler ile bir araya gelmek manasına da geliyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın