Rüyada Suya Atlamak

Rüyada suya atlamak rüya sahibinin ferah bir hayatının olacağına, rüyada görülen su berrak ve temiz ise kişinin dertlerinden ve tasalarından kurtulacağına, Allah’ın yardımı ile her şeyin yolunda gideceğine delalet eder. Genel olarak iyiye işarettir ve maddi, manevi rahatlığa, gelirin artmasına, bereketin haneye hâkim olmasına, bolluk içinde yaşamaya, hiçbir problem yaşamamaya tabir edilir. Bekârlar için bu rüya kendisi için hayırlı olmayacak bir evliliğe ve mutsuz geçen günlere yorulur.

Rüyada Denize Atlamak

Rüyada denize atlamak kişinin bu günlerde büyük bir riske gireceğine, rüyada dalgalı bir denize atlamak adım atılan bir işte ilerlenemeyeceğine, iyi bir noktaya gelinemeyeceğine, kişinin özel hayatında bazı sorunların olacağına ve mutsuzluğun, geçimsizliğin baş göstereceğine delalet eder. Rüyada denize dalmak uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Rüya sahibinin büyük bir risk altında olduğuna ve eğer risk almaktan vazgeçmez ise büyük bir zarara uğrayacağına delalet eder. Rüyada üzerinde dalgıç giysileri varken daldığını görmek kişinin başarılı bir çalışma hayatı olacağına tabir edilir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Suya Atlamak

Rüyada yüksek bir yerden suya atlamak kişi eğer dip kısımlara kadar iniyorsa ulaşacağı en üst mertebeyi yakalayacak manasına gelir. Atlanılan yerin yüksek olması ve dalınan noktanın en dipte olması kişinin alacağı terfinin derecesi olarak yorumlanır.  Rüyada suya dalmaktan vazgeçen kişi evlilik kararından son anda vazgeçer ve düğünü iptal olur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın