Rüyada Susmak

Rüyada susmak kişinin bu günlerde düşünceli ve dalgın olduğuna, bazı konular üzerinde çok düşündüğüne ve bir sonuca varamadığına, karşısına çıkan birçok problem olduğuna ve bunlarla başa çıkmakta zorlandığına, sürekli bu durumlarla ilgili kafa yorduğuna işaret eder.

Rüyada Susmak Konuşmamak

Rüyada susmak konuşmamak kişinin yarın için endişelerinin olduğuna, gelecek planlarına çok kafa yorduğuna, kafasını kurcalayan, içini kemiren bazı durumlar olduğuna ve bunları aşamadığına delalet eder. Rüya sahibinin bu sorunları kendine dert edindiğine, sabah akşam düşündüğüne ancak bir çözüm yolu bulamadığına, endişeyle geçecek uzun bir sürece ve bir takım rahatsızlıklara da işaret eder.

Rüyada Sessiz Olmak

Rüyada sessiz olmak kişinin yakın zamanda aldığı bazı kararlarda içine sinmeyen, kendisini rahatsız eden bazı noktalar olduğuna, iş hayatında yaptığı işlerin doğruluğundan bir türlü emin olamadığına, huzursuz geçecek, stresli olunacak bir döneme delalet eder.

Rüyada Konuşmadan Bakmak

Rüyada konuşmadan bakmak rüya sahibinin söylemeye çok çekindiği, utandığı bazı konular olduğuna, bu konuları sürekli içine atarak biriktirdiğine bu şekilde devam ederse bu durumun sağlığını olumsuz yönde etkileyeceğine, hastalık belirtileri ortaya çıkacağına, uzun bir süre hastalığı ile uğraşacağına ve hastaneleri gezeceğine işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin kırgın veya küs olduğu bir takım kişilerin olduğuna bu kişilerle konuşmak istemediğine aksine mesafe koyarak durumu anlayacaklarını düşündüğüne delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın