Rüyada Soba Borusu Görmek

Rüyada soba borusu görmek kişinin karamsarlığa düşeceğine, her işinin ters gideceğine, hiçbir şeyin istediği gibi yürümeyeceğine, içinden çıkılamaz ve çok karmaşık işlere yelteceneğine işaret eder. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin büyük kararlar alması gerekeceğine ve tercih yapmasının zor olacağına, alacağı kararın, hayatını büyük ölçüde değiştireceğine ayrıca çevresindekileri de etkileyeceğine delalet eder. Rüyada soba borusu görmek, maddi sıkıntılara da yorulur ve kişinin bir türlü ödeyemeyeceği borçlar olacağına, sıkıntıların ardı arkasının kesilmeyeceğine ve bir süre mutluluk yüzü görmeyeceğine işaret eder. Rüyada soba borusunu evin içinde görmek kişinin aile bireyleri ile sorunlar yaşacağına, hanedeki tatsızlıklara ve ufak tartışmalara delalet eder.

Rüyada Soba Borusunu Temizlemek

Rüyada soba borusunu temizlemek kişinin içindeki karamsarlıktan kurtulacağına ve sonunda her şeyi yoluna koyacağına delalet eder. Kişinin bu şekilde karanlıktan çıkacağına ve aydınlığa kavuşacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatında karşılaştığı sorunlar karşısında yalnız kalacağına, sevdikleri tarafından hiçbir yardım görmeyeceğine ancak tüm bunların üstesinden geleceğine, kendi hayatını değiştireceğine bu durumun yakınındakilerin hayatını da etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Soba Kurmak

Rüyada soba kurmak rüya sahibinin aileye çok düşkün olduğuna ve bu konuda sınanacağına delalet eder. Kişinin bir sebeple başka bir yere gideceğine, sevdiklerinden uzak bir hayat süreceğine, her fırsatta onları ziyaret etmeye çalışacağına ve onların içini ferah tutmak için çabalayacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Yeşim

Rüyada dedemin evine gittim. Evi çok kirliydi. Sobasının borularını tek tek çıkarıp temizleyecektim. Sobanın boruları o kadar pislik içindeydi ki içi görünmüyordu. Boruları temizleyip taktım. Evini kardeşim ile temizledik. Çamaşırları kir içindeydi. Leğene koyup yıkıyordum. Kuzenim yanıma geldi. Ona dedeme sahip çıkmadıkları için kızdım. Bu rüyam ne anlama geliyor?