Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek kişinin güçlü ve kararlı bir yapısının olduğuna, bu durumun kendi işini kurmasına sebep olacağına, yeterince tecrübe kazandığına inanıp kafasındaki projeleri harekete geçireceğine, toplum içinde her geçen gün artan saygınlığına ve takdir kazanmaya işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya hiçbir konuda pes etmekten hoşlanmayan rüya sahibinin çevresinde ona kötülük besleyen birilerinin olduğuna ve bu kişilerden başına gelecek bazı zararlar olacağına, bazılarına göre ok dikkatli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Siyah Yılanın Soktuğunu Görmek

Rüyada siyah yılanın soktuğunu görmek hayra yorulmaz ve kişinin hem maddi hem de manevi olarak çökeceğine ve büyük zararlara uğrayacağına, hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine ve rüya sahibini çok zor bir duruma sokacağına, ortaya çıkan birinin hem malına hem de parasına göz dikerek, kaybetmesi için elinden geleni yapacağına, çabaların çözümsüz kalacağına, kişinin ağzının tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Isırması

Rüyada karayılan ısırması rüyayı gören kişinin zorlu ve kısmetsiz olacağı bir dönem yaşayacağına işarete eder. Kişinin hiçbir konuda şansının yaver gitmeyeceğine, kendisinden hoşlanmayan art niyetli kişiler sebebi ile elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek hayra yorulmaz ve düşmanı temsil eder. Kişinin iş hayatında ayağını kaydırmaya çalışan, sürekli önünü kapatan birilerinin olduğuna ve bu kişilerin rüya sahibine kötülük yapmak için fırsat kolladıklarına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın