Rüyada Siyah Pantolon Görmek

Rüyada siyah pantolon görmek rüya sahibinin adımlarını zamansız ve plansız atacağına bu nedenle yapacağı işlerde büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına, içine kapanacağına ve başkaları tarafından küçümseneceği bir dönem yaşayacağına işaret eder. Bazılarına göre is ekişinin çabuk karar vereceği bir evlilik kararından pişman olacağına, eşinin kendisinden tamamen farklı bir bakış açısının olduğunu göreceğine, uzun sürecek sıkıntılı bir yaşamının olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Pantolon Giymek

Rüyada siyah pantolon giymek sıkıntıya ve kedere işaret eder. Rüya sahibinin maddi konuda çok zor günler geçireceğine, darlık yaşayacağına, borçlarının her geçen gün artacağına ve üstesinden gelemeyeceği yükün altına gireceğine işaret eder. Kişinin acı bir haber alacağına, çok üzüleceğine, uzun bir süre mutsuzluk içinde geçeceğine, aile bireyleri ile can sıkıcı mevzuların konuşulmasına delalet eder. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin beraber olduğu ve ciddi düşündüğü birinin aile üyeleri tarafından onaylanmayan ve kabul görmeyen bir kişi olacağına da yorulur.

Rüyada Siyah Pantolon Giyip Çıkarmak

Rüyada siyah pantolon giyip çıkarmak kişinin büyük bir yanlışa doğru ilerlerken doğru yolu bulacağına ve kimseye zarar vermeden bu konuyu aşacağına işaret eder. Rüya sahibinin kalbinin temizliğinin , Allah yolunda ilerlemesinin sayesinde başına gelecek musibetlerden ve belalardan kurtulacağına, rahat ve huzurlu bir hayatının olacağına, hanedeki muhabbete ve sevince delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın