Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek rüyayı gören kişinin çevresindekileri koruma içgüdüsünün başkalarına göre oldukça fazla olduğuna, iş hayatında da aile hayatında da bu duyguyla hareket ettiğine delalet eder. Ayrıca bu rüya garantici olmaya, para biriktirmeye, çevresindeki hiç kimsenin sıkıntıya düşmemesi, zarar görmemesi için elinden geleni yapar. Genel olarak bu rüya mutluluk, güven ve sağlıklı uzun bir yaşama işaret eder.  Bu rüya kadınlar için hoşluk ve güzelliklere, erkekler için ise zorluklara ve çekilecek sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Sütyen Almak

Rüyada sütyen almak rüyada görülen sutyene göre farklı şekilde tabir edilir. Şık bir sütyen görmek güzel teklifler almaya, hayatta karşılaşılacak hoşluklara ve güzelliklere delalet eder. Kişinin yüzünün güleceğine, mutlu olacağına ve her şeyin yoluna gireceğine işaret eder. Rüyada çirkin ve eski bir sütyen almak ise iyiye yorulmaz ve kişinin bazı konularda hayal kırıklığına uğrayacağına, isteklerinin düşündüğü gibi olmayacağına delalet eder. Sıkıntı ve dert dolu günler geçirmeye yorulur.

Rüyada Sütyen Askısı Görmek

Rüyada sütyen askısı görmek rüyayı gören kişinin sonunun çok hayırlı ve güzel olacağı bir takım olaylar yaşayacağına, mutlu olması için birçok sebebin ortaya çıkacağına ve her daim neşe içinde olacağına, sıkıntı yüzü görmeyeceğine, yakın zamanda evleneceği kişi ile karşılaşacağına, tam da hayalindeki gibi bir düğün ile dünya evine gireceğine, mutlu bir yuva kuracağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın