Rüyada Süslenmek

Rüyada süslenmek kişinin rahat içinde geçireceği zamanlara, sürprizlerle karşılaşamaya, mutlu olmaya, hanedeki sevincin artacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır görmediği kişiler ile buluşacağına, neşe içinde olacağına, hayallerine kavuşacağına, dualarının kabul olacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya hasret duyulan kişilerle görüşmeye, özlemin son bulmasına ve bu kişilerle geçirilecek güzel zamanlara da işaret eder.

Rüyada Giyinip Süslenmek

Rüyada giyinip süslenmek kişinin hayatında bazı hedefleri olduğuna ve bunlara göre planlar yapıp, ilerlediğine, hayatın kendisine şans getireceğine, her şeyin yolunda gideceğine ve tam istediği şekilde ilerleyerek istediğine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Boyanmak

Rüyada boyanmak kişinin iş hayatında ya da eğitim hayatında bazı işler yapacağına ve bu işlerde kendisini bile hayrette bırakacak başarılar elde edeceğine, ününü duyuracağına, takdir toplayacağına, saygınlık kazanacağına, iş hayatında ilerlemeler yakalamaya ve iyi yerlere gelemeye, pozisyon atlamaya ve söz geçiren bir konuma oturmaya işaret eder. Bu durumun kişinin onurunu okşayacağına, motivasyonunu artıracağına ve her geçen gün bu güzelliklerin hayatında artacağına delalet eder.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmanın farklı şekillerde tabirleri vardır. Bunlardan bir kişinin çevresinde bulunan ve ona gün yüzü göstermek istemeyen, yaptıklarını kıskanan ve kuyusunu kazan, kötülük yapmak için fırsat kollayan kişilerin varlığına işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin çok mutlu olacağı, uzun bir süre unutamayacağı ve yüzündeki gülümsemeyi eksik etmeyecek bir durumla karşılaşacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın