Rüyada Şekerlik Görmek

Rüyada şekerlik görmek iki farklı yoruma sahiptir. Bunlardan birincisi kişinin iş hayatında yeni atılımlar yapacağına ve hızlı bir ilerleme sağlayacağına, çok iyi bir konuma geleceğine, maddi açıdan oldukça rahat olacağı bir dönem geçireceğine ve sıkıntılarının, dertlerinin, endişe ve korkularının artık son bulacağına, rahat ve huzur içinde yaşayacağı bir hayatı olacağına, çok mutlu olacağına delalet eder. Ancak olumsuz olarak bu rüya kişinin ilerlemesini kıskanan, geldiği konumda gözü olan birinin varlığına ve bu kişinin rüya sahibinin kuyusunu kazdığına, kötülük yapmak için fırsat kolladığına, dikkatli olunması gerektiğine dair bir uyarı niteliği de taşır.

Rüyada Gümüş Şekerlik Görmek

Rüyada gümüş şekerlik görmek kişinin yaptığı işte maddi kazancını katlayacağına, bu kazancı yatırım olarak kullanacak olan rüya sahibinin kazandığı paraların gün geçtikçe çoğalacağına ve zekâsını kullanarak işlerini daha da büyüteceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya hanedeki rahatlığa, bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada Kristal Şekerlik Görmek

Rüyada kristal şekerlik görmek rüya sahibinin çevresinde olan biri ya da bir akrabası vasıtası ile bir işe başlayacağına, yapılan çalışmaların başarılar ve ardından büyük bir gelir getireceğine, kişinin yüzünün güleceğine, saygınlık kazanıp takdir toplayacağına ayrıca bu kazandıkları ile hayır işleri yapacağına, yardıma ihtiyacı olan insanların elinden tutacağına ve hayır duası alacağına, başkalarının mutluluk sebebi olacağına, bu durumun işlerini iyice açacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın