Rüyada Şekerpare Görmek

Rüyada şekerpare görmek rüya sahibinin istediği yaşam standartlarına ulaşacağına, refah bir hayat süreceğine, maddi açıdan hiçbir derdi olmayacağına, çevresi ile olan bir takım sıkıntıların ise bu günlerde üstesinden geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bekâr ise yakın zamanda kendisi için hayırlı bir kimse karşılaşacağına, her daim aradığı mutluluğu bu kişide bulacağına deyim yerinde ise ruh ikizine kavuşacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin ün salacağı, adını duyuracağı, şöhret olacağı bir mesleğinin olacağına, lüks bir hayat süreceğine ve bu durumun çevresindekiler tarafından kıskanılacağına, nazara geleceğine delalet eder. Bu rüya genel olarak evliliğe, nişan ve söz gibi hayırlı işlere yorulur.

Rüyada Şekerpare Yapmak

Rüyada şekerpare yapmak rüyayı gören kişinin uzun zamandan sonra rahat ve huzur içinde bir hayatının olacağına ve başkalarını da mutluluğuna ortak etmek için evine davet edeceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya uzun zamandır görülmeyen bir kişi ile kavuşmaya, hasret gidermeye, duygusal anlar yaşmaya, çok sevinmeye de delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin kendini geliştireceğine, tam da kendisine uygun bir mesleğe sahip olacağına ve mutlu bir çalışma hayatına, başarılı olmaya, makam ve mevkiye de delalet eder.

Rüyada Şekerpare Yemek

Rüyada şekerpare yemek şifayı simgeler ve rüyayı gören kişinin bu günlerde başından atamadığı tüm rahatsızlıkların son bulacağına ve sağlığına kavuşacağın, hanede huzur ve mutluluğun gün geçtikçe artacağına da tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın