Rüyada Tanıdık Kadın Görmek

Rüyada tanıdık kadın görmek kişinin büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok parasının olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlığa sahip olacağına, dert ve tasa dolu günlerin sona ereceğine, borçların ödeneceğine ve derin bir nefes alınacağına delalet eder. Bu rüya kişinin sıkıntılarından kurtulacağına, fakirliğin geride kalacağına, endişelerinin son bulacağına, refah içinde yaşmaya, şansın iyi gitmesine ve cömert bir kadına işaret eder.

Rüyada Tanıdık Bir Yaşlı Görmek

Rüyada tanıdık bir yaşlı kimse görmek eğer rüyada görülen kişinin yüzü gülüyor ise güzel bir haber alınacağına ve haneye gelecek sevince işaret eder. Rüyada tanıdık yaşlı bir kadın görmek ise kişinin kendisine zarar verecek akrabalarından uzaklaşacağına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin yeni işler alacağına ve bu işlerden çok kar edeceğine, bu günlerde söz vereceği kişiler olacağına, zorlukları atlatmaya ve rahat günlere kapı açmaya, refah dolu bir hayata sahip olmaya da delalet eder.

Rüyada Tanıdık Güzel Bir Kadın Görmek

Rüyada tanıdık güzel bir kadın görmek mutluluğu simgeler. Bu rüya kişinin yakın zamanda tanışacağı birine aşık olacağına ya da hali hazırdaki ilişkisi ile çok mutlu olacağına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya fitne ve fesatı simgeler ve rüya sahibinin bir hataya düşeceğine, günaha gireceğine delalet eder. Rüyada güzel yüzlü bir kadın görmek kişinin hem maddi hem manevi anlamda rahat edeceğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Şakir celik

Rüyada elinde beyaz dosyayla tanıdık bir bayan görmek ne anlama geliyor

Murat Altay

Tanıdığım bir bekar kadının benimle evlenmek istediğini gördüm. Bu kadının yanında bir çok çocuk gördüm. Sarı kaz ve civcivleri topluyordum. Bu kadın benle ilişki yaşamak istiyor gibiydi. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Sefa

Rüyamda yanımda eski bir tanıdığım kız var daha doğrusu ben öyle hissediyorum. Sonra o bana ya sınavla ilgili veya okulla ilgili soru soruyor İyi geçti diyorum ve biraz yürüdükten sonra evinin önüne geliyoruz. Binanın dış kapısından içeri girip merdivenleri çıkmaya başlıyor ve sen de gel diyor. Kapıyı kapatıp merdivenleri çıkıyorum ve asansörün duvar tarafına yaslanıyor. Yapışkansın diyerek gülüyor. Biraz diyorum. Seni ben nerede bulacağım diyorum. O da bilmiyorum diyor. Ben en sonunda aşağı iniyorum. Adımı veriyorum ve beni bulabilirsin diyorum. Tamam diyor. Dış kapıyı kapatıp evimin yolunu tutuyorum ve kalbim heyecanla atıyor. Kızın eski bir arkadaş olduğuna eminim. Rüyamı yorumlar mısınız?