Rüyada Süt Sağmak

Rüyada süt sağmak; rüyada olağandışı bir durum yok ise hayır ile açıklanır. Bir kişinin rüyasında inek, koyun, keçi, manda gibi süt veren ve eti haram sayılmayan hayvanlardan süt sağdığını görmesi, helâl kazanılan rızka, fayda sağlamaya, alın teri ile kazanılan ekmeğe yorumlanır.
Rüyada süt sağmak; hangi işe el atarsanız atın başarının sizi beklediğine, kendi gayretleriniz ile yararı olacak işlere, emeklerinizin boşa gitmeyeceğine göstergedir. Rüyada sağılan süt beyaz renk dışında akıyorsa iyiye sayılmaz. Sütün rengi sarı ise bulaşıcı bir hastalığa, siyah veya kahverengi ise işe kötülük karıştırmaya, kırmızı renk ise haram, çirkin söz ve iftiralara yorulur.

Rüyada At Sütü Sağmak

Rüyada bir at (kısrak) sütü sağmak; umulmadık bir yerden gelecek iş teklifi ya da ortaklık faaliyetlerine girişilmesine yorumlanır. Çok saygın ve kâr beklentisi yüksek bir iş olacak ve kişi için büyük zenginlik başlangıcı olacaktır.

Rüyada Deve Sütü Sağmak

Rüyada deve sütü sağmak; bir mal, mülk edinip kazanılan zenginliğe tabir edilir. Devenin sütünü sağıp içen kimse aklı başında, kendisine layık bir eş bularak evlenir.

Rüyada İnek Sütü Sağmak

Rüyada inek sütü sağdığını görmek; ticari faaliyetleri olan kişi için artan kârlı birikimlere, yeni iş hayatına girecekler için ise sürekliliği olacak yeni bir işe başlamaya yorulur.

Rüyada Kadının Kendi Sütünü Sağması

Kadın olan bir kişinin rüyasında çocuğuna içirmek için kendi sütünü sağması; onun şahsi mal ve birikimlerinden ailesinin, eş ve çocuklarının da yararlanması anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın