Rüyada Süt Kaynatmak

Rüyada süt kaynatmak; sütün rengi, miktarı, ne amaçla kaynatıldığı gibi özelliklerine göre değerlendirilir. Rüya literatüründe süt; insani yaradılışa uygun davranmaya ve de sağıldığı miktar kadar rızka işaret eder. Rüyada taze süt görmek; ilim irfan sahibi ve ahlaklı olmakla yorumlanır, aynı zamanda hasta kimseler için ilaca ve şifa bulmaya da rivayettir.
Rüyada süt kaynatmak; zorluk çekilmeden kazanılan kolay paraya, helal mala tabir edilir ve rüyada bu sütün kaynatıldığını görmek de hayırlı gayeler için harcamaya delalettir. Rüyayı gören kişi kaynamış olan sütten içer ise ilim ve hikmet elde eder, helal maldan fayda görür.

Rüyada Süt Kaynatıp Taşırmak

Rüya tabircilerinin bazıları sütün kaynarken taşmasını ihmalkârlık, beceriksizlik, dikkatsizlik olarak yorumlar, kaynatılan süt ziyan edilen mal varlığıdır. Kimi tabircilere göre de helalinden kazanılan malın mülkün gani gani atması, paranın bereket kazanmasıdır.

Rüyada Süt Kaynatıp Yoğurt Mayalamak

Rüyada süt kaynatmak; eti, sütü helal hayvanlardan olmak kaydı ile helal maldan faydalanmaya, kaynamış sütten yoğurt mayalamak da ondan faydalı başka bir iş yapmaya yani rızkını arttırıp çoğaltmaya yorumlanır.

Rüyada Cezvede Süt Kaynatmak

Rüya sahibinin küçük kazançlarını en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştığına yorumlanan rüya bazı tabirlere göre de eli sıkı kimselerin yerinde sayacağı ekonomik durumuna işarettir.

Rüyada Kazanda Süt Kaynatmak

Rüyada kaynatılan sütün büyük bir kazanda olduğunun görülmesi aynı nispette yüklü nimet ve bereket olarak algılanır. Rüyada kazanda süt kaynatılıp çevreye dağıtıldığının görülmesi ise büyük erdem ve itibar sahibi olmaya işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Fatma kartal

Rüyada süt kaynarken görme ne anlama gelir

Gürsel

Rüyamda kayınvalidem kendi evinde bir tencerede süt pişiriyordu. Bu ne anlama geliyor?

Ürkiye Çelik

Rüyada çok büyük bir ev vardı. Büyülü, sıcak ve tanıdık biri içine girdi. Ben sütü görümcemin oğluna vermek istedim. Süt benim hayvanların sütüydü. Kalabalık vardı. Süt karıştırırken görümcemin gelini de vardı. Erken diye gitmek istemiyordu. Ben de çay yapayım dedim.