Rüyada Sürme Çekmek

Rüyada sürme çekmek kişinin dışarıdan nasıl göründüğü ve olmak istediği kimliği ile açıklanır. Süslenmek amacı ile sürme çektiğini gören kişi ilgi ve dikkat çekmek ihtiyacındadır. Beğenilmek, sevgi ve saygı görmek gibi insani isteklere göstergedir. Rüya tabircilerine göre göze sürme çekmek; dinin kuvvetli, gözün kuvvetli, güzellik ve malın yerinde olacağına işarettir. Güneşte gözlerinin altına kamuflaj yapmak ve parlamayı önlemek için sürme çektiğini görmek ise tedbirli bir insan olup güvende olacağına yorumlanır.
Rüyada sürme çekmek; bekâr genç kadın veya bekâr genç erkek süs için sürme çektiğini görüyor ise dünyevi işlere, hayırlı bir eşe, evli ise eşinin ilgi ve korumasının üzerinde olacağına tabir edilir. Bazı yorumculara göre de insanların beğenisini kazanmak için kendinizi dindar göstermeye çalışarak hile yaptığınıza yorulur.

Rüyada Birine Sürme Çekmek

Rüyada birisinin gözlerine sürme çektiğini görmek, başkası için yapılacak güzellikler olarak açıklanır. Birine değer vermek, kıymetini arttırmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Sürme Satmak

Rüyada sürme sattığını görmek; inancı sağlam kişiliğe, din misyonerliğine, Allah yolunda olmaya yönlendiren barışçıl kimseye işaret eder.

Rüyada Sürme Almak

Rüyada sürme aldığını gören insan dini menfaatler peşindedir. Bu rüya; iyi niyeti ve akıl danışacağı birilerinin varlığı sayesinde manevi gücünü arttıracak olan kişiye delalet eder.

Rüyada Sürme Çekerken Kör Olmak

Bir kişinin rüyasında gözüne sürme çekerken gözüne sürme çubuğunun saplanıp kör olduğunu görmesi; malının hile ile elinden alınacağına rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın