Rüyada Sure Okumak

Rüyada sure okumak; iman eden dindar insanların iç dünyası ile ilgili olarak yorumlanır. Rüyada sure okuduğunu gören kimse; en hayırlı rüyalardan birini görmüştür ki bu rüya dilek ve istediği her bir şeye nail olacağına, günah ve hata kabul edilen her şeyden kurtulacağına, şeytanın kendisinden uzak olacağına dünyada ve ahrette yüksek konumlarda oturacağına delalet eder.
Rüyada sure okumak; kişinin dinine bağlılığına, davranışlarında örnek alınacak hal ve tavırlara, ibadetini kusursuz ve fazlası ile tamamlamasına, Allah yolunda iyilikler yapmaya, insanlara doğru yolu gösterip sevap kazanmaya, her işe Allah adına başlayıp Allah adına bitirmesine, hidayete erişip, güven, hikmet sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Nas Suresi Okumak

Rüyada Nas suresini okumak; kişinin tüm şeytani kötülüklerden, kaza ve belalardan ırak kalacağına, Allah’ın koruyuculuğunda gerek cinlerden gerek insanların şerrinden korunacağı anlamını taşıyacağından gerçek hayatta da ayni olarak tabir edilir.

Rüyada Fatiha Suresini Okumak

Allah’ın adını anarak her şeyin sahibinin O olduğuna, Allah’tan başka kimseye kulluk edilmeyeceğine, doğru yolu göstermesi dileklerinde bulunulan Fatiha suresi çok önemli ve değerli ayetlerden oluşur. Fatiha suresini rüyasında okuduğunu gören kişiye de Allah hayır ve iyilik kapılarını açar.

Rüyada Tevbe Suresini Okumak

Akıllı ağır başlı kimseleri sevmeye, dinini art niyetlerden temizlemeye, ıslah etmeye ve fitne fesat işlerden uzak kalmaya yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre; rüyasında tevbe suresini okuyan kimsenin tövbe etmeden ölmeyeceğine, herkesin sevgilisi olacağına tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın