Skip to Content

Rüyada Sumak Görmek

Rüyada sumak görmek; hayatın rutin gidişatından bunalan, keyif almakta zorlanan karakterin fırsatlar dünyasında gezinmesine yorulur. Rüyada lezzetli ve sağlıklı bir baharat türü olan sumak görülmesi son derece güzel, umut verici olaylara isabet eder. Yöresel bir lezzet olması dolayısı ile de kişinin bu kültüre yakın biri ile münasebetine de yorumlanır.
Rüyada sumak görmek; kişinin yaşantısına lezzet katacak küçük değişiklikler olarak yorumlanır. Büyük paralar kazanmak değil, daha çok büyük mutluluklar elde edilebilecek miktarlarda küçük gelir ya da destek alınacağına tabir edilir. Rüyanın şekline göre anlam değişebilir, diğer nesne ve eylem biçimleri de değerlendirilmelidir.

Rüyada Yemeğine Sumak Koyduğunu Görmek

Rüyasında yemeğine sumak serptiğini gören kişi kazanç yollarını arttırmak için bazı girişimlerde bulunacak, iş planlarında bazı değişik stratejiler içerisine girecektir. Bu rüya kişinin ailevi hayatında küçük ve neşeli bir olaya da yorumlanır.

Rüyada Sumak Ağacı Görmek

Hastası olan için şifaya, borcu olan için feraha yorulan rüya; ağacın sağlam, yeşil ve bolca sumakla dolu olması halinde tadı tuzu yerinde olmaya işarettir aksi hal de tatsız işlere tabirdir. Rüyada sumak ağacı ne kadar yeşil ve meyvesi de kırmızı ise beklenen şifa ve zenginlik o derece yüksektir.

Rüyada Sumak Ekşisi Görmek

Sumak ekşisi görmek; rüya gören kişinin çevresindeki bazı kişiler ile onur kırıcı, iç acıtıcı laflar ile tartışma yaşayacağına, halinin vaktinizin boşa harcanacağına, kötü niyetli kimselere rivayet edilir.