Rüyada Suikast Görmek

Rüyada suikast görmek; rüya gören kişinin tedirginliklerine, şüpheciliğine, olumsuz ruh haline göstergedir. Rüyada planlanmış kötü bir eylemi görmek, bir suikasta uğradığını, suikasta tanıklık ettiğini görmek kimi zaman insanın başına gelebilecek kötü olaylara işaret etse de kimi zaman da olumlu ve sağlam adımlar atılacağına yorumlanır.
Rüyada suikast görmek; temkinli, garantici kişilik ile yorumlanır. Rüyasında suikast görmek; kişinin sezgisinin gücü ile tehlikeleri önceden görüp önlem alabileceğini ve mutluluğunu, başarısını gölgeleyecek her riski ortadan kaldırabileceğini gösterir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada suikast veya saldırı görmek doğal afetlere de işarettir.

Rüyada Suikasta Kurban Gitmek

Bu rüya çoğu kez insanın çevresinde kıskançlığından, sahtekârlığından, içten pazarlıklı karakterinden şüphelenilen kişilerin varlığına işaret eder ve o kişi veya kişilere karşı gardını almaması halinde rüya görenin zarara uğrayacağı uyarısı verir.

Rüyada Suikastçı Olduğunu Görmek

Rüya gören kişinin hayatında hoşlanmadığı, sinsiliğinden, ahlaksızlığından şüphelendiği kişilere karşı hazırlıklı olunmasını gösteren rüya kişinin bizzat suikast eylemine katıldığını görmesi halinde birtakım husumetler içerisine girerek, tartışmalar veya kavgalar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Suça Karıştığını Görmek

Rüyasında kişinin bir suikast planı ile suç işleme hazırlığında olduğunun görülmesi o insanın etrafındaki kötülük potansiyeli yüksek arkadaşlarına karşı daha dikkatli olmasına karşı bir uyarı niteliği taşır. Rüyasında bir suikasta karışarak birini öldürdüğünü gören kişi de kötü bir eyleme tanıklık eder, bazen de hiç ilgisi olmadığı halde kötü bir işe müdahil edilebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın